JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Aspen diagnóza. Kdo udal Hamáčka? Stranický kolega Petříček!

ČESKO: Českou republikou hýbe další kauza, která zcela zpochybňuje účast agentů ruské zpravodajské služby GRU na výbuchu muničních skladů ve Vrběticích. Novinář Janek Kroupa (mimochodem pracoval jsem s ním s v TV NOVA v redakci publicistiky) přišel s tím, že ministr vnitra ČR Jan Hamáček chtěl odletět do Moskvy a vyměnit „účast agentů GRU za to, že nám Ruská federace dodá vakcínu Sputnik V a na území ČR se uskuteční summit Putin – Biden. Janek Kroupa je vcelku slušný člověk, bohužel žije, promiň Janku (je synem bývalého šéfa ODA Daniela Kroupy) ve vleku konspiračních teorií. Janek Kroupa nelže, když tvrdí, že Jan Hamáček chtěl skutečně odletět do Moskvy a jednat o koupi Sputniku V za výhodnější cenu, než nám dodává vakcíny EU a chtěl také dojednat summit Putin – Biden. Podle mě jsou to oba dobré nápady. Česká republika potřebuje vakcíny a svět potřebuje klid zbraní. A kdyby Jan Hamáček dojednal summit Ruské federace a USA v České republice bych považoval za velmi dobré, ba přímo vynikající, protože svět potřebuje mír a cesta k němu vede jenom jednáním.

Zavolal jsem Andreji Dankovi, bývalému šéfovi slovenského parlamentu, předsedovi SNS a nyní výbornému právníkovi, který má skutečně blízký vztah s ruskou diplomacií. Ten mi skutečně potvrdil, jako člověku, který se s ním léta zná a jednal s ním jménem českých vlasteneckých stran (navíc jsme oba studovali na UK v Bratislavě, byť on práva a já filozofii), že ho Jan Hamáček skutečně požádal, aby mu „dohodil“ schůzku v Moskvě, že mu jde o přežití ČSSD a té už může pomoci jen zázrak. A tím by velká dodávka Sputniku V a dojednání tak velkého summitu bylo. Tím spíše, že jeho protikandidátem na post předsedy ČSSD je ministr zahraničí Tomáš Petříček, který ve funkci dle slov Jana Hamáčka dokázal ho—o.

Sjezd ČSSD byl ale rychlejší, než vyjádření Ruské federace, Jan Hamáček, naprosto nekompetentního Tomáše Petříčka na stranickém sjezdu porazil a vyhodil toho „bl-a“ (jak on sám řekl) z ministerstva zahraničí, kam si dosadil svého člověka. A bylo nutné vymyslet si nějakou verzi, proč měl či neměl do Moskvy letět. PR manažeři sociální demokracie se inspirovali ve filmu „Vrtěti psem“ a navrhli vyvolat virtuální válku s Ruskem. Ostatně, pokud jste sledovali britský seriál „Jistě, pane ministře“ či „Jistě, pane premiére“ víte, že když britský premiér či ministr něco pokazí, vyhošťují se ruští diplomaté.

A proč s touto hrou souhlasilo Babišovo ANO, SPOLU Petra Fialy (ODS, TOP 09 a KDU) – Babišovi hrozili průšvihy za jeho neoprávněně čerpané dotace, měla začít probírána kauza u soudu s čerpadlářkou Nagyovou – Nečasovou, která jako domina řídila ODS, Petra Nečase a stát a kde nešlo a nejde „jen“ o kabelky za 400 000 Kč, ale také o ukryté a nezdaněné zlato. A pak – Babiš, ODS se dvěma politickými trpaslíky a Piráti s přívažkem STAN podle zprávy BIS (unikla na veřejnost už 2.3.2021) ztráceli volební preference, které naopak rostly SPD, nečekaně i KSČM, Volnému Bloku a Přísaze Roberta Šlachty. Pak se nedivte, že se Babišovu ANO, Hamáčkově toru ČSSD, ODS a Pirátů s jeho přívažky ruští agenti „Pat a Mat“., které ve Vrběticích neviděly ani kamery, ba ani místní občané, hodili.

A kdo Hamáčka Janku Kroupovi udal? No, to je jasné. Přeci Tomáš Petříček. I mě z počítače jeho otce (lékaře v Rokycanech) přišly stejné informace, jako Janku Kroupovi a asi dalším (zatím) dvaadvaceti novinářům.

Inu, vždyť je to tak typicky české. Když tě nemůžu porazit, tak tě alespoň pomluvím.

Co je tedy pravda?

  • Jan Hamáček skutečně chtěl v Moskvě jednat o koupi Sputniku V a summitu Putin –Biden
  • ANO, SPOLU, Pirátům a STANu se hodila kauza Vrbětice
  • Žádní ruští agenti „Pat a Mat“ ve Vrběticích nikdy nebyli
  • Muniční sklady ve Vrběticích vybuchly díky nepořádkům, navíc hlídaným českým vojenským útvarem

Poznámka

Nevím, na kolik jsou poznatky autora pravdivé a nakolik jsou fikce. Některé věci mi přijdou trošku těžko proveditelné, například zavolat jen tak Andreji Dankovi, bývalému šéfovi slovenského parlamentu. Pokud se ukáže, že pravdivé nejsou, myju si ruce.

 

Autor: Václav Prokůpek

Zdroj: https://zvedavec.org/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář