JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Belousovová: Lúzer Matovič obchodný partner Majského, ktorý si 10 miliónov uložil do banky J&T, bojuje vlastne s kým a proti komu? S mafiánmi proti mafiánom a s oligarchami proti oligarchom?

SLOVENSKO: Belousovová: Lúzer Matovič obchodný partner Majského, ktorý si 10 miliónov uložil do banky J&T, bojuje vlastne s kým a proti komu? S mafiánmi proti mafiánom a s oligarchami proti oligarchom?

Po odsúdenom veľkopodnikateľovi Jozefovi Majskom vyhlásila polícia pátranie. Urobila tak na základe európskeho zatýkacieho rozkazu (EZR), ktorý vo štvrtok opätovne vydal Najvyšší súd (NS) SR. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa NS SR Alexandra Važanová. Upozornil na to portál sme.sk. „Európsky zatýkací rozkaz vydaný Najvyšším súdom vo vzťahu k trestnému stíhaniu Jozefa M. bol dnešným dňom odvolaný. Následne Najvyšší súd vydal EZR na účel výkonu trestu odňatia slobody,“ priblížila Važanová. Na túto skutočnosť zareagovala aj niekdajšia politička SNS Anna Belousovová na facebookovom profile. „Na Majského – obchodného partnera Matoviča bol vydaný medzinárodný zatykač. Jeho blízky človek – Kyselica bol dvojitým a možno trojitým agentom. Ako šéf tímu vyšetrovateľov Gorily pracoval vlastne pre koho, keď sa stále nič nevyšetrilo a išlo to do stratena?!

A obyčajný človek – lúzer Matovič, ktorý si 10 miliónov uložil do banky J&T, bojuje vlastne s kým a proti komu? S mafiánmi proti mafiánom a s oligarchami proti oligarchom? A agent, ktorý ho vraj išiel vnútorne rozvracať je jeho kamoš. Tak toto ma akú logiku?“ uzavřela svoje vyjadrenie Belousovová. Ku kauze Majský sa vyjadril aj poslanec NR SR (SMER-SD) Ľuboš Blaha. Zaymslel sa nad tým ako Matovič s Majským kšefty robil. „Len si pripomeňme, čo písali média: Matovič s manželkou kúpili od Majského zastavané plochy s výmerou 5 188 štvorcových metrov. Za pozemky zaplatili Majskému milión korún a nejaké drobné v starej mene (34-tisíc eur). Zaujímavosťou je, že už v tom čase mal spomínaný majetok takmer dvojnásobnú hodnotu oproti cene, ktorú zaň Matovičovci zaplatili. Znalec nehnuteľnosť v tom istom mesiaci ohodnotil na sumu 1,8 milióna korún (59-tisíc eur). Kšeft s tunelárom, dvojnásobný rozdiel v cene a podozrivá zmluva. Výsledok – obyčajný človek bol hneď o milión bohatší. Aké slušné a transparentné, že? Úplný boj s mafiou“ konštatoval Blaha.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář