JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

„Black Lives Matter“ je nebezpečná, marxistická organizace financována Sorosem a jemu podobnými, zákeřnými živly

EU: Jak říká Nigel Farage, „Black Lives Matter“ (dále BLM) je nebezpečná, marxistická organizace, zaměřená na anarchii. Právem se rozzlobil na televizní stanici BBC kvůli tomu, že ukazuje BLM jako mírumilovné a oprávněné zastánce lidských práv, zatím co ti kolem nich jsou ohavní a hnusní. A to si dovolí říkat poté, co tihle raubíři zabili už několik policistů, pár civilistů a asi 50 policistů je zraněno, mnozí smrtelně.

Hlavním záměrem BLM je zrušení policie, prozatím jen v Americe. Dále chtějí zabrat finance soukromým firmám a rozdělit je mezi pracující lid – není to něco co by Lenin navrhl? Zřejmě proto okrádají malé podnikatele a pak kradené zboží prodávají na eBay za účelem obohacení jiných, parazitních částí lidské společnosti.

Farage podotýká, že tito zločinci jsou velmi dobře financování Sorosem a jemu podobnými, zákeřnými živly. „Tady nejde o rovnoprávnost,“ říká. „Je to všecko snaha nastolit pomocí zločinných skupin změnu společenského řádu, za použití násilí a anarchie.

Během posledních 10 let zemřelo ve vězení v Anglii 163 lidí. Z toho bylo 90% bílých a ten zbytek byli černoši, Asiaté a jiní. Takže pravda, žádná rovnoprávnost – pro bílé. 

PROTI KOMU PROTESTUJÍ?

Antifa, BLM a ostatní, včetně obrovských davů mladých a nerozumných lidí ve skutečnosti ani neví, proti čemu protestují. Prý proti policii a kapitalismu. Proti kapitalismu? Kapitalismus doopravdy neexistuje. To, co dnes vidíme, není žádný kapitalismus, když vláda podporuje neprosperující firmy jen kvůli tomu, že jsou „příliš velké na to, aby padly,“ anebo že je vedou jejich kamarádi, či hlavní přispívatelé na volební kampaň. To není kapitalismus, když volný trh je škrcen nadměrným zdaňováním, neúnosnými byrokratickými podmínkami, zákony a příkazy. Toto všecko dohromady se naopak velmi dobře stará, aby ty poslední zbytky skutečného kapitalismu byly navždy zničeny.

Centrální banka má povoleno tisknout peníze málem po libosti a takto vytvářený finanční kapitál, nepodložený ani lidskou prací, ani úsporami a ničím jiným, vede pouze k nekonečným inflačním cyklům a ekonomickým krachům.

To, jak cena peněz stále klesá, jak jsou všichni zadluženi, jak mizí poslední zbytky svobody a jsou nahrazovány systémem zákazů, příkazů a následných trestů, to jsou ve skutečnosti důsledky boje vlády proti posledním zbytkům kapitalismu. Kde jste kdy slyšeli, že by podnikatel měl platit daně o čtvrt roku dopředu? Vždyť to je holý nesmysl. On platí za něco, co ještě nedostal a vláda mu tyto peníze drze sebere, aniž by ho odškodnila třeba vyplácením úroku. A to je přesně ta snaha o zničení posledních zbytků kapitalismu pomocí intervenčního socialismu.

Lidé nemají kapitalismus příliš v lásce, protože ve skutečném kapitalismu jsou ti, kteří se více snaží sloužit svým zákazníkům (ať je to kupující, nebo zaměstnavatel), dostávají vyšší odměnu. Zato ti, co se tak honem nepřerazí, dostávají méně. A protože těch druhých bývá víc, tak závidí těm prvním a zkouší nastolit „rovnoprávný systém,“ neboli socialismus. To je skutečná podstata socialismu a i komunismu: opovrhování těmi snaživými a pilnými a následovně lidská závist.

Snad jste si všimli, ještě za komoušů, že v komunistických rodinách se neustále horlilo proti někomu, brojilo proti dalším a nadávalo na ten zbytek. Závist byla tak silná, že prosvítala z každé vyřčené věty. „No jo, ti mají, ti si nakradli …“ a podobně.

Dnešní nepokojná doba je doba ekonomické krize a zdá se, že dochází ke střetu sil, které chtějí současný socialistický řád prohlubovat a upevňovat s těmi, kteří se chtějí vrátit zpátky ke kapitalistickému systému. Když to vyhrají socialisté, tak budeme mít ještě větší a hladovější vládní aparát, ještě větší byrokratické útoky a ještě více nesvobody. 

MINNEAPOLIS JAKO ROZBUŠKA

Minneapolis byla jakási rozbuška pro celo-americký a postupně celo-světový konflikt. Stalo se tak proto, že k tomu byly ve městě ideální podmínky. Sousedství s kanadskými hranicemi umožňovalo pašeráctví už kdysi dávno, za prohibice, takže pochybných elementů k celostátní sabotáži bylo ve městě dostatek.

Obrovské množství padělaných peněz bylo v poslední době propašováno do Ameriky právě skrze Minneapolis a stát Minnesotu. Údajně, ten skutečný důvod pro vznik nepokojů byl ten, aby nedošlo k vyšetřování přílivu těchto padělaných bankovek, v hodnotě mnoha milionů dolarů. Kdyby totiž vyšlo najevo, že se opravdu jedná o ekonomický útok na Ameriku, pašeráci a všichni ti, kteří jsou s nimi v „obchodním“ spojení, by pak byli trestáni za vlastizradu a mnoho lidí by doživotní žalář neminul.

Podloudné propojení mezi Čínou a státem Minnesota je snad to nejdéle fungující a nejpevnější ze všech, co kdy v pašeráckých kruzích existovaly. Možná to je ten důvod pro vznik všech miliardářů typu Soros, Bezos, Zuckerberg a dalších.

PROTESTY PLÁNOVÁNY

Dnes již je známo, že protesty byly dlouho předem plánovány. Tajné vyšetřování leftistické organizace Sunrise (Východ slunce) toto potvrdilo. Sunrise je spiknutí, které pod záminkou „zelené“ aktivity naverbovává, cvičí a radikalizuje děti zhruba ve věku 10-18 let, učí je vojenským taktikám a připravuje je na útok proti stávajícímu režimu. Vybírají si dětí z bílých rodin, ze střední společenské vrstvy a ty pak dávají do předních řad v případě útoku, nebo protestů. Tito mladí lidé mají natolik vymyté mozky, že věří tomu, že bílá nadřazenost je důvodem pro změny našeho klima (jak je předstíráno, že země se otepluje).

Hned druhý den po smrti Floyda byli mladí členové Sunrise povoláni do akce. Dcera guvernéra Minnesoty sdělovala skrze „tweets“ Antifě informace o pohybech policie. Syn Keitha Ellisona, který je jedním ze zákonodárců ve státě, volal po zrušení policie. A syn demokrata Tima Kaine (společník Clintonové při kandidatuře na presidentství) je členem Antify. Video ZDE.

A zatím situace je naprosto opačná, než všichni protestující tvrdí. Podívejte se na krátké video, kde – asi majitel obchodu – zkouší chránit svůj majetek. Video ZDE.

CO POŽADUJE ANTIFA

Ve městě Seattle (stát Washington) převzala Antifa 6 bloků, neboli podstatnou část města a dnes si diktují podmínky. Opevnili se barikádami, u kterých hlídkují se zbraněmi v rukou a vydali své požadavky vedení státu Washington:

  • Odstranění policie a soudu, protože tyto je už dnes nemožné zreformovat;
  • Propuštění všech mladých lidí z vězení;
  • Vyšetřování veškerých případů policejní brutality a zveřejnění jmen viníků;
  • Přešetření důvodu k uvěznění pro všecky barevné (jak to zvládnou bez soudů?);
  • Uzákonění protestních demonstrací a propuštění všech uvězněných protestujících;
  • Propuštění všech vězněných kvůli užívání marihuany;
  • Zrušení všech věznic pro mladistvé a soukromých věznic.

Je toho mnohem víc a všecko výplody chorých, nedospělých a vymytých mozků. Jak s takovými rabijáty jako jsou oni sami chtějí docílit pořádek ve městě bez policie, na to zřejmě nikdo z nich nemyslí. 

EVROPSKÁ ROZBUŠKA MŮŽE BÝT ŠVÉDSKO

Švédsko se blíží občanské válce, říká Leif Östling, který byl hlavním šéfem firmy Scania, dnes je v penzi. Bojí se, že hromadná emigrace lidí z cizích kultur povede ke zničení celého národa. Tito lidé se nijak nehodlají vmísit mezi místní populaci, isolují se a vytvářejí čím dál tím víc násilí.

Dnešní Švédsko je doslova zavaleno těmi, jejichž kultura je o více než 100 let pozadu za současnou Evropou. Tito lidé s sebou přinesli zločinnost, pohlavní kriminalitu, organizovaný zločin, výbuchy, zapalování a ničení a k tomu ještě vysokou nezaměstnanost – nic z toho Švédsko ještě nikdy nezažilo. Jsou obavy, že brzy bude nutné použít vojsko na potlačení jejich teroristických činů.

Östling si vzpomíná, jak Scania najala asi 100 Somálců a všichni z nich buď sami odešli, nebo je museli vyhodit, protože nebyli schopni vykonávat určenou práci a nebyli ochotni se snést se svými spolupracovníky. Podle něho, takové rozdíly v přístupu k životu a ke všemu co k tomu náleží, nepůjdou vyřešit snadno; na to bude potřeba aspoň jedna generace. 

Podle mého názoru, takové rozdíly jsou neřešitelné. Ledaže bychom my sami sestoupili na jejich úroveň. To je ta jediná možnost, protože tito lidé se nikdy nezmění. Jsou pro to pádné důvody – ale o těch až někdy jindy.

SOROSŮV PLÁN PRO EVROPU?

Je možné a je to zcela pravděpodobné, že toto je Sorosův plán pro Evropu. Napřed podnítil protesty v Americe, ty se promptně rozšířily do celého světa. I Evropa je jimi zasažena, takže bude snadné pro všecky ilegální emigranty, kterých se na evropském území nacházejí miliony, se k případné revoluci přidat. Vyzbrojeni na to budou lépe než my, vždyť už několikrát policie na Západě zabavila značné množství zbraní, hlavně v mešitách. Nemluvě o tom, že při všech útočných akcích používali automatické zbraně vojenské kvality, bomby a jiný materiál. Je zjevné, že přístup ke zbraním mají lepší než běžní lidé a že se připravují na válku. A proti komu jinému by válčili než proti nám.

Jsme ve velmi nebezpečné situaci. Většina Západu není ozbrojena, protože skoro všude je zákaz jakýchkoliv zbraní mezi lidmi, až na sportovní kluby a kdoví jestli jim tam zbraně pouze nepůjčují. Možná tento zákaz existuje pouze jako lidová pověst a ve skutečnosti lidé zbraně mít mohou, ale jisté je, že nikdo zbraně nemá.

Odeslat komentář