JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Blaha: Čaputová rozdala novoročné štátne vyznamenania liberálnym kumpánom. Ľudovít Štúr sa v hrobe obracia

SLOVENSKO: Predseda Výboru NR SR pre európske záležitosti Ľuboš Blaha (Smer-SD) vo svojom príspevku na Facebooku komentoval udelenie štátnych vyznamenaní prezidentkou Zuzanou Čaputovou.

Čaputová dnes rozdala svojim kaviarenským kamošom Rady Ľudovíta Štúra. Toho Štúra, ktorého keď citujete, tak vás odsúdila za hanobenie. Paráda.

ŠTÁTNE VYZNAMENANIA LIBERÁLNYM KUMPÁNOM

Ale to liberálom neprekáža – keď si môžu veselo oceňovať svojich vlastných aktivistov za štátne. Nevkusné. Ako celá Čaputová.

Štátne ocenenie dostal napríklad Andrej Bán, redaktor Denníka N. Hej, hej, toho Denníka N, ktorý financujú miliónári z Esetu. Tí istí, čo financovali aj Čaputovú. Princeznička už spláca.

BÁN PROPAGOVAL UKRAJINSKÝCH NEONACISTOV, PREBOHA!

Bán je tiež redaktor Týždňa. Hej, toho Týždňa, ktorý roky financoval Haščák a Penta. Presne tak, to sú tí skutoční hrdinovia madam Čaputovej.

Ale čo je najhoršie, Bán je známy tým, že robil propagandu ukrajinskému neonacistickému batalionu Azov. Bojovali proti vlastným občanom na Donbase pod symbolom SS, mučili a páchali vojnové zločiny.

A Bán týchto odporných fašistov sprevádzal a fotografoval ako nevinné mačiatka. Fantastické. Kto iný by mohol dostať štátne vyznamenanie od Čaputovej? Gratulujeme.

KEĎ MILUJEŠ AMERICKÉ VOJNY, ZUZKA TI DÁ RAD

Ďalšia chuťovka – Peter Zajac. Prezident Konzervatívneho inštitútu, do ktorého lejú peniaze Nadácia otvorenej spoločnosti, Penta aj americká ambasáda, aby šíril tú najtupšiu rusofóbiu a nekritickú obhajobu NATO a amerických vojen.

Zajac ako poslanec parazitickej OKS za Dzurindu aj za Radičovej obhajoval besnenie NATO v Juhoslávii aj americkú vojnu v Iraku. Je to jeden z najarogantnejších vojnových štváčov.

Čaputová ho za všetko to proamerické besnenie odmenila štátnym vyznamenaním – aby bolo každému jasné, komu baba slúži.

SLADKÁ ODMENA PRE FERKA

Do tretice – František Mikloško. Jeden z 24 poslancov, čo v rozhodujúcich chvíľach našej štátnosti hlasovali proti Deklarácii zvrchovanosti a potom dokonca proti Ústave Slovenskej republiky.

Keby bolo na ňom, Slovensko ani nemáme a on by žiaden Rad Ľudovíta Štúra nedostal. Ale to Zuzanke neprekáža, hlavné je, že ako porazený kandidát v druhom kole prezidentských volieb odporučil nevoliť Šefčoviča. Poslúžil. A Zuzka sa odmeňuje.

NEHLASOVAL ZA ŠTÁTNOSŤ, TREBA MU DAŤ ŠTÁTNE VYZNAMENANIE!

V rokoch 2002-2006 F. Mikloško podporoval všetky Miklošove a Kaníkove svinstvá na ľuďoch a na Slovensku.

Výpredaj strategických podnikov do zahraničia, privatizácia dôchodkov, spoplatnenie zdravotníctva, dokonca minister za KDH chcel spoplatniť aj školstvo. Toto všetko podporoval Mikloško. Dnes sa mu pravičiari odmenili – štátnym vyznamenaním. Tlieskam.

ĽUDOVÍT ŠTÚR SA Z ČAPUTOVEJ V HROBE OBRACIA

Takýchto má Čaputová najradšej – takých, čo nenávidia Slovensko a ubližujú pracujúcim ľuďom.

Odkedy je v Prezidentskom paláci americké duo Kiska/Čaputová, vyznamenania sa rozdávajú bratislavskej liberálnej kaviarni, pološialeným antikomunistom a tým, čo šíria tú najhlúpejšiu rusofóbiu.

A všetko pod dohľadom milionárov z Esetu a Penty. Oligarchia ako z učebnice.

Ľudovít Štúr sa v hrobe obracia. Celé zle.

Odeslat komentář