JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BOJÍTE SA COVID PASU? LEN POČKAJTE, ČO PRÍDE PO ŇOM!

CommonPass, ktorý bol pôvodne vyvinutý na sledovanie testovania a očkovania na COVID, pripravuje pôdu pre biometrický dohľad. Nakoniec bude prepojený so všetkými vašimi lekárskymi záznamami, digitálnym identifikátorom. Aj s digitálnym bankovníctvom a systémom sociálneho kreditu, varuje doktor Joseph Mercola.

Pojem nutnosti predložiť dôkaz o dobrovoľnom lekárskom zákroku na účely cestovania alebo účasti na verejných udalostiach by mal byť v demokratických krajinách bezprecedentný, predstavuje sa však ako opatrenie na ochranu verejného zdravia. V skutočnosti je ohrozená vaša sloboda bežného života. Samozrejme, pokiaľ nesúhlasíte s prijatím vakcíny na COVID-19. A to môže byť iba začiatok!

 

Čo potrebujete vedieť o CommonPass

Projekt Commons a Svetové ekonomické fórum spoločne vytvorili Common Trust Network, ktorá vyvinula aplikáciu CommonPass. Tá má v blízkej budúcnosti slúžiť ako zdravotný pas.

 

Aplikácia umožňuje používateľom nahrávať lekárske údaje, ako napríklad výsledok testu COVID-19 alebo doklad o očkovaní, ktorý následne vygeneruje QR kód, ktorý úradom ukážete ako svoj zdravotný pas. Navrhovaný spoločný rámec „na bezpečné otvorenie hraníc“ na celom svete zahŕňa :

  1. Každý štát musí zverejniť svoje kritériá skríningu zdravia pri vstupe do krajiny v štandardnom formáte.
  2. Každá krajina musí zaregistrovať dôveryhodné zariadenia, ktoré vykonávajú laboratórne testy COVID-19 a podávajú vakcíny uvedené v registri CommonPass.
  3. Každá krajina bude akceptovať stav skríningu zdravia od zahraničných návštevníkov prostredníctvom aplikácií a služieb postavených na rámci CommonPass.
  4. Identifikácia pacienta sa zhromažďuje v čase odberu vzorky alebo očkovania pomocou medzinárodného štandardu.
  5. CommonPass bude integrovaný do procesov registrácie letov a rezervácií hotelov.

CommonPass bude nakoniec integrovaný s už existujúcimi osobnými aplikáciami pre zdravie, ako sú Apple Health a CommonHealth. Ak chcete cestovať, vyhodnotia sa vaše osobné zdravotné záznamy a porovnajú sa s požiadavkami krajiny na vstup. Ak ich nesplníte, budete presmerovaní na schválené miesto testovania a očkovania.

Základ pre CommonPass bol položený už v apríli 2020 Rockefellerovou nadáciou a je súčasťou zavedenia globálneho dohľadu a sociálnej kontroly známeho ako „ Veľký reset “.

Aplikácia CommonPass aj inteligentné karty už prichádzajú

CommonPass je iba jedným príkladom aplikácií vyvíjaných na sledovanie vašich osobných zdravotných údajov a ich prevod na digitálny zdravotný identifikátor, ktorý budete musieť naskenovať, aby ste mohli absolvovať svoj každodenný život. Spoločnosť IBM vyvinula preukaz Digital Health Pass, pomocou ktorého môžu spoločnosti hodnotiť všetko – od výsledkov testov na koronavírus a očkovania až po teplotu jednotlivca.

Okrem cestovania a cestovného ruchu sa zdravotné pasy budú používať na účely zdravotnej starostlivosti, spoločenské akcie, koncerty, športové udalosti, vstup do tovární a úradov, ba dokonca aj v školách a centrách starostlivosti o deti.

Aj keď mnohé krajiny tvrdia, že vakcína COVID-19 nebude povinná, no bez očkovania nebudete môcť napríklad cestovať, zúčastňovať sa na spoločenských udalostiach alebo dokonca vstúpiť na pracovisko. Ide v podstate o to isté. Rozlišovanie medzi očkovanými a neočkovanými by bolo rovnaké ako povinné očkovanie.

Už v roku 2018 Európska komisia vypracovala návrh na posilnenie spolupráce proti chorobám, ktorým sa dá predísť očkovaním, vrátane spoločných opatrení na zvýšenie zaočkovanosti. Zdá sa, že zdieľanie súkromných informácií o zdraví vrátane toho, kto sa rozhodne vakcínu COVID-19 nedostať, je súčasťou tejto spoločnej akcie.

 

Sledovanie je tu

Pred rokom by bolo ťažké predstaviť si rozsiahle prijatie aplikácií pre mobilné telefóny, ktoré zhromažďujú váš stav očkovania a konvertujú ho na zdravotný pas. Ten možno budete musieť čoskoro predložiť, aby ste mohli cestovať alebo sa zúčastňovať rekreačných podujatí, ako sú koncerty, alebo dokonca navštevovať školu alebo ísť do práce. Ale v súvislosti s pandémiou sa to zrazu považuje za potrebné pre verejné zdravie.

CommonPass, ktorý je teraz partnerom Svetového ekonomického fóra, predstavuje začiatočnú fázu hromadného sledovania pod zámienkou ochrany každého pred infekčnými chorobami.

Je neoddeliteľnou súčasťou Veľkého resetu a štvrtej priemyselnej revolúcie, ktorá  sa zmenila na transhumanizmus. V minulých rokoch sa tento plán označoval ako „nový svetový poriadok“ alebo „jednotný svetový poriadok“. Všetky tieto pojmy však odkazujú na program, ktorý má rovnaký konečný cieľ.

Ako vysvetlil novinár James Corbett, pre tých, ktorí zabudli na to, o čom je Nový svetový poriadok , je to „centralizácia kontroly do menej rúk, globalizácia a transformácia spoločnosti prostredníctvom orwellovských technológií dozoru.“

Inými slovami, ide o technokraciu , kde my ľudia nič nevieme o vládnucej elite, zatiaľ čo každý aspekt nášho života je sledovaný a manipulovaný kvôli zisku. Sledovanie výsledkov testov COVID-19 a očkovanie pripravuje pôdu pre biometrický dohľad a sledovanie, ktoré budú nakoniec prepojené so všetkými vašimi ďalšími lekárskymi záznamami, digitálnymi identifikáciami, digitálnym bankovníctvom a systémom sociálneho kreditu.

 

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/

Odeslat komentář