JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BUĎTE DOBŘÍ! MUSÍTE MILOVAT ISLÁM!

ČESKO: “Češi se bojí uprchlíků a přitom žádného muslima neviděli”. Tahle věta od začátku migrační krize zazněla nesčíslněkrát. Naposledy jsem ji četl včera v nějakém rozhovoru se světáckou cestovatelkou.

Tahle věta mi vždycky připomene, jaký jsem ťulpas a zpátečník, že pořád nedokážu vidět tu krásu a lásku vyzařující z islámu. Je přitom jasné, že kdo tvrdí opak, šíří dezinformace, putinovské lži či fake news, chcete-li.

Neexistují žádné vraždy ze cti, ženské obřízky, sňatky s nezletilými nevěstami, kamenování, žádná nenávist vůči Židům, nevěřícím a homosexuálům a už vůbec ne žádný islámský terorismus.

No-go zóny? Blbost. Salafisti? Pche! Vraždy a znásilnění? Lež! Lži muslimských uprchlíků o jejich věku? Ale kdeže! Zneužívání sociálního systému v evropských zemích? Vůbec!

Islám je mír a kdybyste konečně na vlastní oči viděli muslima, tak byste to pochopili.

Já osobně jsem tedy v novinách jednoho viděl. Byl to bývalý pražský imám Shehadeh. Hodný a bohabojný člověk. Jen byl nějakou shodou náhod (putinovské spiknutí?) obžalován z terorismu.

Nebo ten umírněný šéf Muslimské obce v ČR Muhamed Abbas. Jak říkal u Jílkové, že žena má poloviční hodnotu muže.

Jo a pak jsem slyšel o té hodné muslimce ze Somálska (bohužel ji nikdo nikdy neviděl), která lhala o paní ředitelce Kohoutové a za podpory ombudsmanky Šabatové a neziskovek jí udělala ze života peklo.

Dobrý byl také ten nástupce teroristy Shehadeha Leoonid Kušnarenko, který vyzýval k ozbrojení muslimů v ČR. Nakonec, nevím proč, byl ten solidní člověk zbaven své funkce po pár týdnech. Asi trochu předběhl dobu.

Nebo ten slušný český muslim Lukáš Větrovec, který kázal slušnou nenávist proti Židům a fotil se v mešitě se zbraní.

A nebo ten citlivý šéf brněnských muslimů Alrawi, který tak hezky předčítal svým ovečkám, aby učily nenávisti své děti.

Na závěr bych ještě zmínil bývalého slušného předsedu pražské muslimské obce Vladimíra Sáňku, který šířil radikální (salafistickou) islámskou knihu Bilala Philipse, který má zakázán vstup do několika zemí. .

Zkrátka a dobře, stydím se za sebe, že stále nejsem nadšený z toho, aby sem proudily davy muslimů. Nebuďte jako já. Buďte dobří, milujte islám a vítejte muslimské migranty v ČR!

Josef Provazník

Odeslat komentář