JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Bývalý francúzsky minister vnútra varuje: Moslimovia prevezmú Európu v nasledujúcich piatich rokoch

FRANCIE: Bývalý francúzsky minister vnútra Gérard Collomb varuje pred postupujúcou islamizáciou Európy. Môže sa to stať rýchlejšie, ako sa pôvodne počítalo. Obzvlášť pikantné: Collomb nie je „pravičiar“, ale socialista a tiež skúsený politik

Ešte za vlády Macrona bol Gérard Collomb ministrom vnútra. Je primátorom tretieho najväčšieho francúzskeho mesta Lyon a túto funkciu zastaval aj predtým ako sa stal ministrom vnútra. Teraz dôrazne varuje.

„Islam prevezme v nasledujúcich piatich rokoch Európu. S týmto tvrdením vyvolal Gérard Collomb bývalý francúzsky minister vnútra rozruch“, informovala už v decembri spravodajská platforma kath.net odvolávajúc sa pritom na anglický magazín LifeSiteNews, ktorý viedol s bývalým ministrom vnútra rozhovor.

V ňom Collomb varoval, že situácia islamizácie sa môže stať ireverzibilnou. Je to poznať už podľa rastúceho násilia moslimských migrantov v každodennom živote. Tento trend možno čoraz viac pozorovať aj v iných európskych krajinách. Collomb hovoril o postupujúcom procese.

Ako príklad zvýšeného násilia bývalý minister vnútra uviedol 235 000 trestných oznámení za znásilnenie alebo z pokusu o znásilnenie vo Francúzsku v roku 2018. Bolo to o 62 000 viac ako v roku 2016 a o 225 000 viac ako v roku 2005. Tiež vzrástli v alarmujúcom rozsahu útoky moslimov na nemoslimov. „V roku 2018 sa vyskytlo viac ako tisíc útokov na kresťanov (väčšinou znesvätenie kostolov) a 541 antisemitských činov, čo je o 64 percent viac ako v roku 2017“, píše sa v článku magazínu.

V článku od lifesitenews sa možno veľa dozvedieť aj o slepote a dvojitej morálke ľavicovo-intelektuálnych elít Francúzska, ktoré mlčia o týchto útokoch, nekritizujú islamistov, ale namiesto toho vedú kampaň proti údajnej islamofóbii – francúzskej ľavici sa podarilo vytvoriť dojem, že národ je ohrozený vlnou islamofóbie. Ako príklad uviedol Collomb veľkú demonštráciu 10. novembra 2019. V ten deň zorganizovala koalícia ľavicových skupín v Paríži protestný pochod 13 000 demonštrantov proti islamofóbii.

Čo však najviac prekvapuje: Vety a slová bývalého socialistického ministra vnútra napĺňajú nielen vo Francúzku ale aj v Nemecku v častiach takmer rozsiahlu skutkovú podstatu za „štvanie ľudu“. Že sa o tom nikde nič nedočítate v mainstreamovej tlači režimu, nie je preto prekvapujúce.

Odeslat komentář