JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ďalší jednoznačný dôkaz že mRNA očkovanie vôbec nefunguje a neprináša slobodu, ako nám sľubujú a ako nás oblbujú politici. Seychely, najviac zaočkovaná krajina na svete, sa opäť zatvárajú. TRETINU NOVÝCH PRÍPADOV TVORIA PLNE ZAOČKOVANÍ

SEYCHELY: Seychelské ostrovy majú najväčšie percento zaočkovaných ľudí na svete. Plne zaočkovali už viac ako 60 percent populácie alebo 85 percent dospelých. Aj napriek tomu sprísňujú opatrenia a zatvárajú školy, vírus sa tam totiž rýchlo šíri

Obmedzenia, ktoré kompetentní tento týždeň prijali budú podobné tým, ktoré naposledy uvalili na ľudí na konci roku 2020. Okrem zákazu stretávania sa rôzných domácností a predčasného zatvárania barov, sa zatvoria aj školy a po 23. hodine bude platiť zákaz vychádzania.

Opatrenia je potrebné zaviesť aj napriek tomu, že krajina plne zaočkovala viac ako 60% svojej dospelej populácie dvoma dávkami vakcín. Odborníci po celom svete sa pritom zhodujú na tom, že vysoká miera zaočkovanosti by nám mala pomôcť v boji s pandémiou. Zjavne to však v praxi nie je tak.

„Napriek všetkému mimoriadnemu úsiliu, ktoré vynakladáme, je situácia Covid-19 v našej krajine momentálne kritická, minulý týždeň bolo hlásených veľký nárast každodenných prípadov,“ uviedla v utorok na tlačovej konferencii Peggy Vidot, ministerka zdravotníctva krajiny.

V súčasnosti je na Seychelách viac ako 1 000 aktívnych prípadov Covid, z ktorých tretina bola zistená u ľudí, ktorým boli podané dve dávky vakcíny. Podľa dailymail.co a economictimes.indiatimes.com očkujú vakcínou AstraZeneca (verziu vyrobenú na základe licencie v Indii) alebo vakcínou Sinopharm.

vakcína je sloboda
Zuzana Čaputová v kampani na podporu očkovania sľubovala občanom slobodu.

Z potvrdených prípadov je 84 % miestnych obyvateľov, zvyšok sú cudzinci. Úradníci na tlačovej konferencii poskytli len málo podrobností o tom, čo môže byť za takýmto nárastom prípadov.

Podľa Dailymail sa nedá vylúčiť ani to, že sa v krajine prevládol nejaký nový variant koronavírusu, ktorý sa šíri rýchlejšie. Je ale ťažké povedať to presne, keďže Seychely neanalyzujú veľké množstvo pozitívnych testov ako to robia iné krajiny.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář