JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Další (Už kolikátý?) Africký parazit brutálně znásilnil mladou Švédku a zavraždil mladého Švéda. Mainstreamové media se to snaží utajit!

ŠVÉDSKO: Proč neziskové organizace a vedení EU prosazuji politicky korektní media a chtějí trestat každého, kdo bude psát pravdu o národnosti pachatele a oběti?

Tento příklad ze Švédska, z města Härnosand, ukazuje realitu této multikulturní cenzury. Již o tom případu rozsáhle informuji alternativní weby v mnoha zemích.

Co se přesně stalo? Podle oficiálních multikulturně tolerantních medií prostě mladý člověk znásilnil mladou holku a zavraždil jiného mladíka. No a jaká je pravda?

Pravdou je, že africký uprchlík brutálně znásilnil mladou Švédku a zavraždil mladého Švéda, který se mu pokusil v znásilnění dívky zabránit. Už se těšíte, až se tohle bude dít u nás? 🙁

22-letý africký muslimský uprchlík, který vraždil a znásilňoval se jmenuje příznačně:  Abubaker Mohamed (na úvodní fotce).

Mimochodem africký imigrant zavraždil mladíka jménem Tommie Lindh, který byl aktivním nacionalistou a bojoval za obranu Švédska před multikulturními aktivisty. Ani jeden z multikulturních aktivistů se dívky nezastal. Tommie byl násilníkem pobodán a i když byl okamžitě převezen do nemocnice, zachránit sa ho nepodařilo.

Švédský mladý nacionalista Tommie Lindh bol zavraždený africkým migrantem 11. května 2020

Protože všechny české parlamentní politické strany (s vyjímkou SPD) nedělají nic proti snaze EU a neziskovek vnutit nám sem právě tyto africké uprchlíky/imigranty, tak je jen otázkou času, kdy se budou takové brutální znásilnění mladých dívek a vraždy mladých Čechů dít i u nás.

Bohužel když je to většině obyvatel České republiky jedno a volí politiky, kteří to dovolí, nebo nechodí k volbám vůbec, tak  …

Odeslat komentář