Sledujte nás na Telegramu: 👉 @cz24news
NĚMECKO / RAKOUSKO: V posledních měsících došlo v Německu k doslova monstrózní kampani proti nepohodlné AfD, která už příliš posilovala. To by do eurovoleb znamenalo i posílení frakce, proti které je tradičně postaven takzvaný cordone sanitaire.
Pokud by se však frakce díky posílení některých stran výrazně zvětšila, pak by nebylo tak jednoduché ji neustále vyčleňovat ze všech jednání a jakékoli účasti na tvorbě politiky.
To byl tedy důvod útoků na některé politiky AfD – a jistě není náhoda, že tyto útoky cílily zejména na dvojici, která vedla na 1. a 2. místě kandidátku AfD do eurovoleb.
Německo má zdaleka nejvíc europoslanců ze všech zemí, takže pouze AfD by mohla při svých preferencích vyslat téměř tolik europoslanců, kolik máme my europoslanců celkem.
Kandidáti na prvních dvou místech by tak s naprostou jistotou prošli (stejně jako mnozí další). S diskreditací – zejména v případě politika AfD Petra Bystroně – pomáhala dokonce i naše vláda.
Skandál, který z těchto snah o potlačení v podstatě jediné europarlamentní opozice vzešel, se komentoval nejen u nás a v Německu, ale zaujal dokonce i v USA. Podíl na diskreditaci měly také různé neziskovky, včetně „Evropských hodnot“ a německého „Correctivu.“
To dokonce komentoval i Elon Musk, který napsal, že tyto neziskovky by měly být vyšetřovány. Nicméně k ničemu podobnému samozřejmě nedojde.
Nicméně nejen AfD dělá bruselským totalitářům těžkou hlavu. Ve stejné frakci je také rakouská FPÖ (Strana svobodných), která má dokonce více než 30% preferencí – a v rámci Rakouska jasně vede.
V Rakousku se navíc chystají na podzim i parlamentní volby, takže diskreditace šéfa FPÖ není cílena pouze na eurovolby. Mnohým se nyní vybavuje takzvaná „kauza Ibiza,“ která právě před pěti lety zdiskreditovala tehdejšího šéfa strany.
FPÖ to pak odnesla nejen u eurovoleb, kde skončila s polovinou stávajících preferencí, ale také u voleb parlamentních.
Aktuální diskreditační kampaň proti šéfovi rakouských Svobodných se velmi podobná tomu, jak se nedávno snažili politicky zničit nejen Bystroně, ale také jeho kolegu Kraha.
Šéf FPÖ je údajně napojen na Putina, což je opět tvrzení, které není doloženo žádnými pádnými důkazy.
Krátce před volbami do Evropského parlamentu se strhla propaganda: konzervativní politici prý přijímali úplatky z Moskvy, šířili ruské dezinformace, infiltrovali politiku čínskými špiony.
AfD byla první, kdo se stal terčem útoků. Nyní je FPÖ také v hledáčku globalistů v Rakousku.
Nevyhnutelnému vítězství konzervativních sil v evropských volbách je třeba zabránit v posledních několika metrech. Nejprve byli napadeni hlavní kandidáti AfD, Max Krah a Petr Bystroň.
Nyní je obětí Herbert Kickl, šéf FPÖ. A opět platí, že německý „Spiegel,“ který již zorganizoval aféru „Ibiza,“ hraje ústřední roli v šíření obvinění proti nejsilnější rakouské opoziční straně.
Kickl se prý spojil s podvodníkem Wirecard Janem Marsalkem a bývalým důstojníkem státní bezpečnosti Egistem Ottem.
Stejně jako v Německu, i v Rakousku probíhá diskreditační kampaň podle stejného plánu: Marsalek byl údajně součástí „ruské špionážní sítě,“ kterou prý Kickl používal k akcím proti politickým oponentům.
Opět to zůstává velmi mlhavé. Opět neexistují žádné konkrétní důkazy. A zase Rusové! Každý, kdo se postaví za mír a proti dalším dodávkám zbraní, je očerněn jako Putinův agent.
Vrcholný politik FPÖ Kickl, jehož strana má v současné době přes 30 procent a je s velkým náskokem na prvním místě, nyní musí vše vysvětlovat před vyšetřovací komisí.
Na podzim se v Rakousku konají také celostátní parlamentní volby – náhoda? Načasování kampaně je optimální. I kdyby se obvinění za několik týdnů nebo měsíců ukázala jako nepodložená, škoda už byla dávno napáchána.
To je úplně totéž jako v nedávném případě diskreditací německých politiků z AfD.
Stejně jako v případě Bystroně a Kraha jsou obvinění založena především na náznacích bez důkazů. Der Spiegel píše: „Existuje stále více náznaků, že by mezi Kicklem, Ottem a Marsalekem mohlo existovat nějaké spojení.“
Je to tentýž Der Spiegel, který před několika lety vyhodil do povětří koaliční vládu FPÖ pomocí manipulativně sestříhaných videí vytvořených tajnými službami a vyhodil z úřadu tehdy populárního vicekancléře Stracheho.
Díky současnému dění vše nasvědčuje tomu, že Der Spiegel je platformou pro přehrání pomlouvačných kampaní vytvořených tajnými službami.
Tolik k aktuálnímu dění v Rakousku. V Německu nebyl podán jediný pádný důkaz k obvinění politiků AfD a zřejmě i v případě Rakouska to nebude jiné.
Otázka je, jak dalece se nechají voliči manipulovat. Přinejmenším v Rakousku by měli být vnímaví odpůrci tamní covidové totality, ve které byl právě Kickl hlavní silou protivládního odporu.
Toto dění nám jen ukazuje, že jakmile nějaká nepohodlná strana příliš posílí, nastoupí tajné služby, neziskovky a mainstreamová média, aby danou stranu (či alespoň viditelné tváře) zlikvidovaly.
Tak vypadá liberální demokracie (korporátní fašismus) v praxi…
ZDROJ: https://unser-mitteleuropa.com/137126
Upozornění: Tento článek je výlučně názorem jeho autora. Články, příspěvky a komentáře pod příspěvky se nemusí shodovat s postoji redakce cz24.news. Medicínské a lékařské texty, názory a studie v žádném případě nemají nahradit konzultace a vyšetření lékaři ve zdravotnickém zařízení nebo jinými odborníky.
Komentáře a diskuse jsou také otevřeny na našem Telegramu https://t.me/cz24news kde se automaticky zobrazují všechny články
Začněte diskusi