JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

DÔKAZY, ŽE ZLODUCHOVIA STOJACI ZA COVIDOVOU TYRANIOU PREHRÁVAJÚ!

Doteraz sa mohlo zdať, že nič nedokáže zastaviť sily stojace za zavádzaním celosvetovej fašistickej diktatúry pod pláštikom falošnej pandémie. Majú predsa takmer neobmedzené zdroje, moc i nekonečné množstvo peňazí, ktoré si v prípade potreby jednoducho vedia vyrobiť pomocou tlačiarenských strojov centrálnych bánk.

Jednu vec však podcenili. Nerátali s tým, čo oni už dávno stratili, keď svoje duše upísali diablovi. Zabudli na nezlomnú túžbu po slobode zvyšných 99% ľudí planéty, ktorá nakoniec vždy prerazí a zvíťazí aj nad tým najväčším zlom.

Globálna elita (my ich radšej nazývame paraziti alebo zloduchovia) si doteraz bola sebou až príliš istá. Vo svojej arogantnosti si začali namýšľať, že vďaka ich moci im prejde všetko. Veľmi sa však prerátali!

Front sa otočil a momentálne sa títo zloduchovia nachádzajú v stave najvyššej paniky. Vedia, že prehrávajú a tiež vedia, že ak svoje diabolské plány nedovedú do finále, bude to znamenať ich koniec.

Globálny zločinci vyšli spoza opony, pre nich už nie je cesty späť

Globálni zloduchovia svoje plány na ovládnutie sveta spriadali dlhé desaťročia a počas celej tej doby pracovali v utajení, zoskupení v rôznych spolkoch, tajných spoločnostiach či globálnych organizáciách.

Po vypuknutí pandémie však museli vyjsť na povrch a naplno sa odhaliť. Tým pádom už pre nich dnes neexistuje cesty späť. Ak zlyhajú, a oni zlyhajú, hnev obyvateľov planéty s nimi nebude mať žiadne zľutovanie. A oni to veľmi dobre vedia.

Ich zúfalosť je dnes tak zjavná. Najvypuklejšie sa to prejavuje tvrdou cenzúrou v médiách hlavného prúdu, vo vyhľadávačoch i na sociálnych sieťach.

Oni dnes už necenzurujú len veľkých hráčov, ale aj bežných ľudí napríklad za to, keď sa na sociálnej sieti podelia o svoje nepriaznivé skúsenosti s očkovaním proti Covidu.

Je to priam surrealistické! Miliardové firmy ako Google či Facebook sa obávajú Aničky z Hornej Maríkovej, keď sa negatívne vyjadrí o očkovaní! Preto jej vymažú status, prípadne ju úplne zablokujú.

Známy britský aktivista David Icke je dnes pravdepodobne najcenzurovanejší človek na planéte. Vo svojich viacerých videách to okomentoval nasledovne:

„Predstavte si všetky tie globálne médiá, celoštátne televízie s miliardovými rozpočtami či najväčšie sociálne siete na svete ako Facebook či Twitter.

Oni dnes majú strach zo mňa – z dôchodcu, čo býva v malom dvojizbovom apartmáne na jednom z anglických ostrovov, vyrábjúceho amatérske videá vo svojej pracovni o pár metroch štvorcových.“

Videá Bieleho domu sú absolútna hanba a prepadák

Keď bol prezidentom USA Donald Trump, jeho videá na YouTube patrili k najsledovanejším, zvyčajne so státisícami či miliónmi pozretí. Ako napríklad toto video so 193 000 videniami, 12 000 lajkami a 731 dislajkami. Čiže počet lajkov (palec hore) násobne prevyšoval počet „dislajkov“ (palec dole).

Videá dnešného prezidenta Joe Bidena, ktorý mimochodom získal historicky najvyšší počet hlasov vo voľbách, majú len pár tisíc až desiatok tisíc pozretí a presne opačný pomer lajkov a dislajkov (násobne viac dislajkov ako lajkov).

Kde sú všetci tí jeho voliči? Alebo je to ďalší dôkaz kolujúcich pochybností, že posledné prezidentské voľby v USA boli sfalšované?

Keď zájdete na oficiálny YouTube kanál Bieleho domu, tak Bidenove videá v priemere dosahujú maximálne do 30 tisíc videní. A to je prezident krajiny s 330 miliónmi obyvateľov!

Ak sa pozrieme na video z 8. mája 2021, má momentálne okolo 20 tisíc pozretí, cez 400 lajkov a 1300 dislajkov. Ďalšie video zo 4. mája 2021 má okolo 24 tisíc pozretí, okolo 300 lajkov a 1900 dislajkov.

Zlé jazyky dokonca vravia, že YouTube chudákovi starému ospalému Bidenovi mažú dislajky, aby to pre neho nebola úplná hanba.

Klaus Schwab je po Billovi Gatesovi zrejme druhý najnenávidenejší predstaviteľ globalistov

Poďme sa teraz pozrieť, ako obyvatelia planéty nakladajú nášmu starému známemu Klausovi Schwabovi zo svetového ekonomického fóra (WEF), ktorý sa nám tu rozhodol zaviesť Veľký reset.

Viete, ten „Veľký reset“, vďaka ktorému o 10 rokov „nemáte nič vlastniť a byť šťastní“.

WEF má tiež svoj oficiálny YouTube kanál, na ktorom pravidelne zverejňujú videá s tou svojou protiľudskou „davoskou agendou“. Počet lajkov a dislajkov je podobný ako pri Joe Bidenovi, teda absolútna prevaha dislajkov nad lajkami.

Kým Biely dom si pod svojimi videami vypol komentáre (asi si viete predstaviť, aké boli, dokým ich nevypli), tak WEF komentáre zatiaľ ešte nevypli.

No a ľudia im tam riadne nakladajú! Takmer všetky komentáre sú nesúhlasné, pomerne ostré, namierené proti nim.

Poďme sa pozrieť na zopár komentárov pod ich poslednými videami.

Video zo dňa 11.5.2021

Štatistika: 1350 pozretí, 33 lajkov, 229 dislajkov

Komentáre:

„Nesúhlasíme! Nikto vás nevolil. Pociťujte tú zlú karmu, ktorá ide k vám. Pozrite sa na dislajky.“

„Divím sa, prečo stále nevypli komentáre. Určite to za chvíľu urobia.“

„Odíďte, zlí démoni!“

„Komunisti“

„Choďte preč!“

„Zmena klímy? Je máj a aká je stále zima. Či vám dochádzajú peniaze a chcete tie naše?“

„Revolúcia, aká bola v roku 1776 (vznik USA), zachráni planétu pred týmito WEF psychopatmi.“

„Títo ľudia sú horší než diabol.“

„Ste stratení. Každý vo vašom paneli je v nebezpečenstve ohňa pekelného. Myslíte si, že robíte dobro, no v skutočnosti ste diabli.“

„Toto video je v podstate polhodinou fráz a bezvýznamných osobných skúseností. Mimochodom, každý z vás je na diablovom zozname. Nedovolíme vám, aby ste nás povraždili!“

Video zo dňa 5.5.2021

Štatistika: 3 685 pozretí, 52 lajkov, 464 dislajkov

Komentáre:

„Nechajte každého na pokoji, to nás spraví šťastnými.“

„Je len jeden dôvod, prečo títo ľudia točia uvedené videá: chcú vám predať otroctvo 3.0“

„Nadišiel čas postaviť sa a niečo spraviť. Môžeme ignorovať psychopatov a ukázať im, že sa nebojíme spoločne tancovať a spievať v láske a kráse. Je nás mnoho a naše počty neustále rastú. My vyhráme! My už vyhrávame. My už sme v podstate vyhrali, no zapredané lživé média túto skutočnosť nikdy nepovedia v správach. Revolúcia nebude v televízii, bude v uliciach a vy budete počuť hudbu a vidieť šťastných ľudí tancovať.“

„Nič by ma nespravilo šťastnejším ako Norimberg 2.0“

„Zapamätajte si všetkých mená a tváre!“

„Idem za svojou každodennou dávkou šťastia a vám, Davoským démonom, dávam dislajk.“

„Títo ľudia sú buď jasným diablom, alebo kompletne odtrhnutí od reality. Možno oboje.“

„Konečne sa Bill Gates rozhodol urobiť Veľký reset a začal vo vlastnej rodine“ 😂

„Naša denná dávka nepotrebného diabla.“

„Hej, miliardári, vytvorili sme si vlastnú menu. Spojili sme sa spôsobmi, ktoré nikdy neuvidíte. Sme prebudení a ideme si po vás! Vezmeme si váš majetok a vytvoríme lepšie zajtrajšky. Také bez vás. Naše stromy porastú, keď ich prestanete kácať. Naše nebo sa vyčistí, keď ho prestanete znečisťovať. Naše životy budú svetlejšie, keď už vy nebudete okolo, aby ste ich zatemňovali. S vami mimo obraz, dokážeme vybudovať budúcnosť. Vás sa to už však nebude týkať.“

No a takéto komentáre nájdete pod každým jedným ich videom publikovanom za posledného možno pol roka. A pritom publikujú každý deň, niekedy aj viac videí denne!

Záver

Čo na to hovoríte? Aj vy máte ten pocit, že už vyhrávame, no mnohí o tom ešte nevieme, lebo média hlavného prúdu sa nám to snažia zubami-nechtami zatajiť?

Milióny ľudí na celom svete sa už prebudili. A každým dňom milióny ďalších sa prebúdzajú a pridávajú. Čoskoro naše víťazstvo bude tak zjavné, že už ho žiadne sily temna nedokážu ďalej zatemniť.

A vy, globálni zloduchovia, ktorí ste za všetko to zlo zodpovední, traste sa! Vieme kto ste, vieme kde bývate a už si po vás ideme!

 

Zdroj: https://www.badatel.net

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář