JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Dr. Northrupová – V očkovaných je nějaká biologická zbraň, kterou tělo nyní vylučuje a co škodí neočkovaným (VIDEO 6min, CZ Titulky + PŘEPIS)

Dr. Northrupová vysvětluje současný problém, kdy se objevuje mnoho zpráv od neočkovaných žen, co mají problémy s menstruací po kontaktu s očkovanými. Dr. Northrupová si myslí, že covid vakcíny mohou obsahovat něco, co nepříznivě ovlivňuje zejména menstruační cyklus žen.

VIDEO ZDE

Přepis:

Dr. Christine Northrupová: Chodila jsem na medicínu do Darthmouthu, svoji stáž jsem dělala v New England Medical Centre v Bostonu. 25 let jsem na lékařské fakultě ve Vermontu byla klinická asistentní profesorka. Jsem autorka třech bestsellerů New York Times včetně této bible o ženském zdraví s názvem „Ženská těla, ženská moudrost”, která je plná recenzované literatury a mých zkušeností z první linie medicíny mysli a těla, pokud jde o ženy. Mnoho let jsem vystupovala v pořadu Oprah. Mám za sebou osm velmi úspěšných speciálních programů pro veřejnou televizi, které vybraly miliony dolarů pro veřejnou televizi. V roce 2013 jsem v Reader’s Digest Výběru byla jedna ze 100 nejdůvěryhodnějších lidí v Americe. A nyní, v roce 2021, jsem jedna z 12 dezinformátorů společně se Sherri, kteří jsme obviňováni ze 70 % dezinformací na internetu týkajících se vakcín, což je nesmírný propad v jakékoliv důstojnosti, dokud nepochopíte, kdo určuje, co je důstojnost.

Protože jsem studovala menstruační cyklus, naše napojení na kreativitu a naše napojení na Měsíc, jsem poněkud zděšená z toho, co se kolem tohoto děje. Už jsem věděla… tohle je jedna zpráva z LifeSiteNews: „Tisíce zpráv o menstruačních nepravidelnostech a rozmnožovacích dysfunkcích v návaznosti na covid vakcínu.” Média se zaměřují na krevní sraženiny, ale najednou máme mnoho žen… a moje kamarádka mi dnes doslova poslala fotku toho, co vyšlo z jejího těla. Je jí přes 30 let. Říká se jim deciduální odlitky, což znamená, že celý vnitřek dělohy se dostane ven (ve formě sliznice)… deciduální jako opadavé stromy, ze kterých padají listy. Menstruační cyklus je jeden z indikátorů zdraví. Víme, že pravidelný menstruační cyklus, který se opakuje každých 25-30 dní, je považován za jeden ze způsobů, jak určujeme ženské zdraví. A když najednou máte tisíce žen po celém světě, kdy mnohé z nich nebyly očkovány, ale byly v okolí očkovaných, začínáme se ptát…

Už víme, že polysorbát 80, který je v těchto vakcínách obsažen, může nepříznivě ovlivnit funkci vaječníků. Ukázalo se, že potlačuje funkci vaječníků v krysách, také víme, že mnoho žen se stalo neplodnými v důsledku vakcíny Gardasil (proti HPV), o které jsem mluvila v roce 2006 v pořadu Oprah. Existují feromony, které jsou vylučovány potními žlázami ve stydké oblasti a v podpaží. Ty regulují ženský menstruační cyklus. Feromony, co aspoň myslíme, jsou důvod, proč ženy, co žijí spolu, mají menstruaci ve stejnou dobu.

Je spousta věcí, které ovlivňují menstruační cyklus. Ale zprávy, které dostáváme, nejsou pouze zprávy o napuchnutí genitálií… erektilní dysfunkce u mužů, otoky šourku, problémy tohoto typu… nepravidelnosti prsou, tohle vše. Tohle jsou zprávy z anglického dobrovolného systému hlášení nepříznivých účinků léků, ale v tuto chvíli nemáme žádnou formální databázi pro tyto abnormality, ke kterým dochází, když jste jednoduše v okolí někoho, kdo dostal tuto vakcínu. Mám pocit, že v nich je nějaká biologická zbraň, nějaký druh biologické zbraně, kterou tělo nyní vylučuje, přenáší ji, jak jsi říkala Sherri, od někoho, kdo dostal vakcínu… Víme totiž tohle… tohle není normální vakcína.

Ve skutečnosti je to něco, co způsobuje, aby si tělo tvořilo syntetický protein proti spike proteinu viru SARS-CoV-2. Je to syntetický protein, který nikdy nebyl viděn, a tělo ho začne produkovat jako továrna. A nezastaví se to… někteří mi říkali, že možná za dva týdny se ten proces zastaví. Není možné, aby se tohle zastavilo, protože to z vašeho těla udělalo továrnu pro syntetický protein, který nikdy předtím nebyl viděn, který může teoreticky být ve vašich slinách, moči, trusu, potu, sperma, krvi, možná střevních plynech.

Když jste kolem někoho, myslím si, že tohle vychází z jejich těla a potenciálně nepříznivě ovlivňuje nejchoulostivější hormonální systém… otěhotnět a zůstat těhotná je nesmírně komplexní systém, a víme, že ty protilátky proti spike proteinu křížově reagují s tím, čemu se říká cynciten 1 a 2, a to jsou proteiny, které jsou naprosto zásadní pro placentu, pro oplodnění a udržení těhotenství. Nyní máme ženy, které zažívají potraty, které nejsou schopné otěhotnět, těžce krvácí… nevíme proč. Ale mám pocit, že tělo očkovaného člověka produkuje něco, co možná nepříznivě ovlivňuje ostatní, a velmi mě to znepokojuje.

 

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/

Odeslat komentář