JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

DVĚ ROUŠKY? A NENÍ TO MÁLO BLATNÍKU BLATNÍKOVIČI?

ČESKO: Pokud vás operoval lékař, tak mu stačilo vzít si jednu roušku, ale pokud si půjde nyní do kantýny pro kafe do kelímku, tak si bude muset vzít dvě, nebo respirátor a za nedlouho možná nebudeme smět vyjít ven ani bez testů a bez speciální plynové masky. Likvidace zdravého rozumu pokračuje i nadále. Pokud lidi zahltíte obrovským množstvím inFormací z médií, které si protiřečí a den co den navíc děláte nelogická, protichůdná, zbytečná, směšná, idiotská rozhodnutí, které navíc sami elitářsky porušujete jako Prymula (výkladní skříň restrikcí, které má plebs dodržovat, ale on ne), tak docílíte naprostého rozvratu ve společnosti.


Lidé potřebují mít aspoň náznak pocitu, že je řídí lidé, kteří vědí co činí a kam směřují. Pokud takový pocit nemají, tak dochází k situaci “bez vedení, není velení” a zcela logicky budou naprosto na vše kašlat a ty šašky ignorovat.

Je to celé chyba? Vedou nás skutečně neumětelové? Nikoliv. Přeformátování celého systému, včetně jednotlivých států a to bez konvenční války neuděláte, pokud budou u vesla lidé, co se orientují a provádí řízení na profesionální úrovni. A tak musíte všechny přesvědčit, že jste dementní a občané pak sami budou volat po NOVÝCH POŘÁDCÍCH, kdy stačí dosadit jakoukoliv duševně zmrzačenou zrůdu do čela, která bude naučena mluvit aspoň trochu rozumně a dav za ní půjde jako ovečky za pasáčkem.
To, co je pro jednoho chybou v řízení, je pro druhého naopak cílem.

Toto napsal v roce 1969 spisovatel I.A. Jefremov svému americkému kamarádovi paleontologovi E. Oslonovi: “Rozpad všech impérií, států a jiných politických organizací přichází se ztrátou mravnosti. Je to jediná příčina katastrof v celé historii, a proto, zkoumajíc příčiny takřka všech kataklyzmat, můžeme říci, že zničení nese charakter SEBEZNIČENÍ (!!!).”

A proč jsem výše psal o “konvenční” válce? Protože jsme ve válce a to celé lidstvo. Bojuje se na všech šesti prioritách řízení. Ano, na všech šesti. To, že se nikde nestřílí a nic nevybuchuje nic neznamená, když přesto umírají lidé, stejně jako v té klasické válce. Bojuje se všude: Ničí se státnost, symboly, přepisuje se historie, zabila se kultura, útočí se na rodinu, rasu, přirozenou sexualitu, vzdělání je v troskách, zadlužují se národy i rodiny a lidé umírají a jejich zdraví je ničeno nekonvenčními zbraněmi. Biologické zbraně vždy patřily do ZHN, tedy mezi zbraně hromadného ničení a těm jsme vystaveni.

Je dobré vědět o tom co se děje, nelhat si a konečně si přiznat, že je to jen na nás, jak se budeme chovat a jestli zvítězí ty zrůdy, které toto svinstvo řídí. Pokud totiž věříte, že má někdo moc nad našimi životy, tak ji skutečně má, ale pokud tomu přestanete věřit, tak se může třeba postavit na hlavu, může se snažit vést, ale pokud neakceptujete jeho řízení, tak je ztracen a je jedno, jestli za ním stojí Brusel, Washington, GE, neokoni, liberálové, státní “elity”, nebo třeba ufoni.

Hlavně se nehádejme o pitomosti a nevěřme debilním řečem, které tvrdí, že za šíření epidemie můžeme nedodržováním stupidních opatření, kdy v zemích, kde je nemají a neměli a mají tam navíc statisíce “nepřizpůsobivých cizinců”, jsou na tom mnohem lépe než u nás.

 

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Komentář

 • Sedmý.7

  21. února 2021

  Ach ta objektivita, ta nám dává …
  Hned v úvodu článku je nám předhozen nepoměr mezi použitím roušky na operačním sále a respirátoru ve veřejném prostoru. Nikde ani zmínka o zcela samozřejmých zvýšených hygienických opatřeních v nemocničních prostorách, nemluvě o téměř sterilním prostředí na operačním sále.
  Dále by se nejspíše dalo souhlasit z ne zcela konzistentním jednáním naší vlády, kdy se odpoledne na sociálních sítích dementuje to, co vláda dohodla dopoledne. Opakované pochybení pana Prymuly bylo náležitě ohodnoceno a zdá se, že skončil. Za svého působení svým jednáním bohužel stačil napáchat poměrně dost škody v obecném povědomí lidí. Jednání pana Prymuly dalo do rukou popíračů veškerých opatření nebezpečnou zbraň. „ Podívejte se, oni nám tu něco nařizují a sami to dodržovat nemusí“?
  Dále pak článek přešel k oblíbené masáži občanů sci-fi povídačkou o přeformátování celého systému, nových pořádcích, ničení státnosti, symbolů, přepisování historie, zabití kultury, rodiny, rasy, vzdělání, sexuality a nevím čeho všeho. Samozřejmě nesmí chybět zmínka o ovečkách a pasáčcích ale nikde ani náznak zamyšlení o tom, kdo je tu ten pasáček a kdo je ta ovce. Většina popularizátorů velkého resetu si vůbec nevšimla, že to jsou právě oni, kteří tu papouškují pořád dokola dogma svého guru a svým jednáním prohlubují zmatek v už tak dost zmateném světě.
  „S“

Odeslat komentář