JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ekonomická megakrize nevídaných rozměrů klepe na dveře, nebo ještě stále věříte, že je všechno v pořádku?

Tato krize bude daleko větší než Velká krize, která byla kolem 1930 (či v roce 1989). Rozdíl v ekonomických disproporcích, který existuje v globální ekonomice je tak velký, že Velká krize byla trpaslíkem ve srovnání s tím co nás čeká.

Že o žádné krizi nevíte? Nedá se léčit člověk, který je v posledním drogovém stádiu. Dosud mu dávali stále větší množství drog ve formě tištění peněz v stále větším a větším množství, ale i to přestává působit. Všechno tištění peněz centrálními bankami umí už jen v pár měsících podržet trhy a výsledkem je stále zvětšující se inflace a větší a větší okrádání lidí ve prospěch finančních trhů jsem o tom psal), které navzdory tištění vyústí v obrovský krach finančních trhů nebo likvidaci firem a poptávky nebo do hyperinflace nebo znehodnocení světové měny – USD a následně znehodnocení velké části fiat měn (měny ničím nekryté i Eur) nebo to vše v kombinaci, či najednou.

Tedy co dělají dnešní světové ekonomické špičky? Takového člověka na drogách před smrtí, tedy dnešní ekonomice ještě jí dávají něco lehkého sníst, hladí ji zklidňují ji, že to nebude tak hrozné, snaží se ještě držet v ekonomice alespoň jaký takový život. Vidí ze svého 150. patra, že dole na 30. patře je obrovský požár, ale ještě se nechystají evakuovat, neboť pro ně je to daleko. Ještě mnoho pater musí shořet pokud to přijde k nim. Nejsvrchnější patra, kde nesedí politici jsou už prázdné a jejich obyvatelé sedí už v jiné budově a čekají pokud ta ve které jsme shoří.

Země současné zlaté miliardy (EU, USA, Kanada, Austrálie) když budou muset rozměnit svou miliardu na 5 a více ekonomických částí, přičemž 1 z nich padne na úroveň rozvojových zemí a další 3 trošku výše, tak sociální stabilita nebude. Bude se to měnit na sociální konflikty, vojenské konflikty. Pokud chceme snížit krvavost následujících událostí bychom se měli velmi rychle vypořádat s těmi našimi současnými lokálními elitami, které jsou ještě na nějakém 40. patře, neboť oheň jde i směrem dolů a není daleko od našich spodních pater, samozřejmě ti z nás co nechtějí shořet.

Uvědomme si, že současní politici nebudou dělat do té doby nic, pokud budeme mlčet. Situace se bude měnit až tehdy, když to budeme cítit na sobě a ozveme se. Jenže to už bude pozdě na nějaké preventivní opatření. Už budeme řešit jen následky. Zřejmě musí přijít kouř z ohně z vyšších pater. Nestačí, že ho vidíme z okna. Je to ještě málo přesvědčivé a jsme přesně jako ti na tom 40. patře. S prvním udušení od ohně na našem patře se lze ozveme. Už teď by měli politici rozpracovávat antikrizové ​​opatření, jenže nás místo toho baví svými aférami.

Kdy nastane kolaps? Nejprve nás ještě čeká obrovská párty. Vždyť máme tiskárnu na peníze. Megakrize přijde až ti lidé dole pochopí, že peníze takto tištěné nemají žádnou hodnotu a jsou to jen bezcenné papírky.

ERIK MAJERČÁK

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář