JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Europarlament prijal stratégiu na podporu štátneho prevratu v Rusku, v rozpore s chartou OSN. Rusi sú znechutení a pobúrení

EU/RUSKO: V Rusku spôsobil škandál programový dokument Medzinárodného výboru Európskeho parlamentu o vzťahoch s Ruskom. Existuje stratégia na podporu pokusu o štátny prevrat v Rusku v septembri 2021.

Jeho súčasťou je požiadavka neuznať nový ruský parlament, ktorý sa ustanoví po voľbách v septembri 2021 v prípade, ak sa zistí, že boli sfalšované. Je však zrejmé, že Rusko nemôže so žiadnou poctivosťou pozorovateľov zo strany Európskeho parlamentu rátať.

V dokumente sa vyzýva na maximálnu podporu tzv. „piatej kolóny“, čo sú odporcovia ruskej vlády a prezidenta Vladimira Putina. Hovorí sa im „občianska spoločnosť“. No je jasné, že ak budete realizovať verejný projekt a podporujete Vladimíra Putina, žiadne granty od Európskej únie nečakakajte. (Hmm. Ja osobne navrhujem Európskej únii, aby dokázala opak konkrétnymi grantmi na verejné projekty pre Putinových priaznivcov.)

Bolo rozhodnuté o vytvorení propagandistického systému v ruštine, ktorý bude aktívne pracovať na podpore „piatej kolóny“ proti Putinovi. Samozrejme, že to nazvali inak — vytvorenie celodenného televízneho vysielania v ruskom jazyku, ktorý bude čeliť ruskej propagande.

Bude pokračovať v zintenzívňovaní politiky démonizácie Putina a obviňovaní ruských orgánov zo zločinov, ktoré nespáchali. Ďalej bude vytvárať podmienky pre budúce trestné stíhanie ruského vedenia. Nazýva sa to protiopatrenia ruského zasahovania do záležitostí Európskej únie.

Budú maximálne pomáhať „piatej kolóne“, sľubovať ruským občanom hory-doly, ak odovzdajú vlastný štát do rúk Západu. Tomu sa hovorí — vypracovať program interakcie s budúcim demokratickým Ruskom. Sľubujú, že uľahčia vízový režim.

Pripravuje sa rozsiahla kríza s Ruskom. Vrátane prípravy na deaktiváciu systému SWIFT v Rusku. To znamená, že sa chystajú čoskoro podporiť nepokoje a chystajú sa čoskoro uvaliť na Rusko tvrdé sankcie.

Všetko bude koordinované s USA. Je to jasné. Vrátane návrhu vzdania sa plynovodu Nord Stream 2.

Záver, ktorý z tejto správy pre Európsky parlament vyvodia ruské orgány, je zrejmý. Je potrebné vyčistiť „piatu kolónu“ v Rusku čo najrýchlejšie a najtvrdšie. Pretože Európa aj tak neuzná voľby za spravodlivé, aj keby boli najčestnejšie na svete. A Západ využije „piatu kolónu“ na maximum vyvolávajúc nepokoje a ako zámienku na zavedenie nových sankcií proti Rusku. Je lepšie problém vyriešiť vopred. Uvedomujú si vôbec, čo tam napísali?

 

Zdroj: https://sk.news-front.info/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

  • Toudy 14

    18. května 2021

    A to čo je ? Toto je tá slávna do nebies vynášaná demokracia made in EU , resp. USA . Toto neni zasahovanie do suverenného a zvrchovaného štátu, akým RF je ? Putin spraví najlepšie , ak zákonom zakáže činnosť 5 kolóny na území RF , zakáže vstup všetkým pozorovateľom volieb na územie RF . NAKONIEC to dospeje do toho štádia , že Rusko ukončí všetky diplomatické styky s EU , tak ako nedávno o tom hovoril Lavrov , že všetko pre takýto krok je pripravené .

Odeslat komentář