JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Europoslanec Milan Uhrík: Načo buzerovať a šikanovať s prakticky neexistujúcou chorobou bežných obyvateľov vnútrozemia?

Milan Uhrík: Načo buzerovať a šikanovať s prakticky neexistujúcou chorobou bežných obyvateľov vnútrozemia? Načo ešte viac ničiť zamestnancov a firmy? Len aby sa Igor mohol zalíškať dobrou štatistikou u Andžely Merkelovej?!

KTO Z VÁS SA EŠTE POCTIVO DUSÍ V RÚŠKU, KEĎ SA NIKTO NEPOZERÁ? ĽUDIA UŽ NA CELÝ KORONA OŠIAĽ KAŠLÚ… ZAČNIME ŽIŤ NORMÁLNE!

Toto je môj súkromný názor, úplne na rovinu. Ľudia už na celý korona ošiaľ kašlú. A ja tiež. Ruku na srdce, koľkí ešte poctivo dodržiavate všetky tie opatrenia, ktoré nám vláda každý deň diktuje? Kto z vás ešte poctivo pachtí s rúškom, keď sa nikto cudzí nepozerá? Veď v tom teple sa v nich nedá ani dýchať!

Minister vnútra nám v stredu na výbore NR SR jasne povedal, že počas posledných dní boli nové nákazy zachytené len u ľudí v štátnej karanténe, t.j. u ľudí prichádzajúcich zo zahraničia. Tak načo ešte buzerovať a šikanovať s prakticky neexistujúcou chorobou bežných obyvateľov „vnútrozemia“? Načo ešte viac ničiť zamestnancov a firmy? Len aby sa Igor mohol zalíškať dobrou štatistikou u Andžely Merkelovej?!

Dobre, na začiatku marca boli stresy, lebo nikto nevedel, čo je to za choroba (že je to v podstate len chrípka). Dobre, ak je koronavírus pre isté ohrozené skupiny obyvateľov (seniorov a pod.) naozaj taký rizikový, tak nech sa pred ním adekvátne chránia. Nech sa aj dodržujú preventívne hygienické opatrenia, ani to mi až tak nevadí (občasná dezinfekcia rúk nikomu neublíži). Ale všetko ostatné vnímam v tomto štádiu už ako politickú nadprácu a neschopnosť slabého Matoviča ujasniť si priority. Ak by sme sa mali žiť podľa toho, čo lekári a hygienici označujú za zdravé, tak to sa človeku pomaly ani neoplatí žiť (bez urážky voči lekárom)  😉

Ak sme podľa štatistík „na špičke sveta“, tak na koho čakáme s uvoľnením hospodárskych obmedzení?

Na tých horších za nami?!

Ešte aj tí nás nakoniec predbehnú a ukážu nám zadky?

Ja to vnímam tak, že ak vláda v najbližších dňoch neuvoľní zbytočné opatrenia, tak ich uvoľnia sami ľudia. A môže potom Matovič robiť svoje „plačovky“ s novinármi aj 5x denne, už to nikto nebude počúvať… Prajem veľa zdravia

Príspevok uverejnil Milan Uhrík na svojom Facebooku, 22. mája 2020.

Odeslat komentář