JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Expert Dr. Mikovitsová: Co se stane, pokud se schválí povinné očkování? Zemřelo by alespoň 50 milionů Američanů. Nejspíše hned z první dávky! (VIDEO)

SVĚT: V této ukázce s rozhovoru dr. Mikovitsová odpovídá na otázku, co se může stát, pokud se schválí povinné očkování? Uvádí neuvěřitelné číslo možných obětí.

Přepis: Co se stane, pokud se schválí povinné očkování?

Moderátorka: Dr. Fauci, Bill Gates a další propagují povinné očkování. Co by se stalo, pokud by se jim podařilo, udělat současný očkovací harmonogram povinný?

Dr. Mikovitsová: Pokud by se jim podařilo, udělat ho povinný pro všechny, zemřelo by alespoň 50 milionů Američanů. Nejspíše hned z první dávky.

Moderátorka: To je neuvěřitelné. A vy říkáte, že o tom ví?

Dr. Mikovitsová: Ano. Protože to jsou ti lidé, co byli zraněni jinými vakcínami. Zjistili jsme, že 50 milionů Američanů má gamaretrovirus z vakcín a kontaminované dárcovské krve. To jsou klinické symptomy, které se zjistily. Pohřbí důkazy a zabijí oběti, jejichž úmrtí připíšou koronaviru covid-19. Snažím se říct, že tohle ví, a proto se tak snaží, to urychlit. Jakmile vakcínu přijmete, nedostanete ji ven. Tohle jsou ty oběti… naši vojáci, hasiči, laboranti, lékaři… oni budou první oběti.

Moderátorka: To je zločin.

Dr. Mikovitsová: Ano. V harmonogramu je 100 vakcín. Plánuje se 110. Nikdy nebyly společně testovány. Když je kombinují, slučují kontaminanty, protože… např. existuje vakcína TWINRIX proti hepatitidě A a B. Nevyvíjí je společně, což je správný způsob. Jen vytvoří jednu a druhou a obě vám je píchnou. Nezkoumají, jak na sebe působí.

Neberou se v potaz léky na krevní tlak a ostatní léky, které berou starší lidé. Žádný starý člověk by nikdy neměl dostat vakcínu, vlastně nikdo by neměl dostat jakoukoliv vakcínu, pokud chtějí být zdraví. Doufám, že prezident Trump uvalí 5leté moratorium na všechny vakcíny, dokud se neudělá studie očkovaných vs neočkovaných, dokud se neprovede každý test bezpečnosti, a to zabere déle než pět let. Víte, co získáme? Zdravé děti… získáme zpět své životy. Uvědomíme si, že zdraví lidé nedělají druhé lidi nemocnými.

Odeslat komentář