Globalisti chystajú svetový reset: „Nevlastni nič a buď šťastný“

Pravidelné stretnutie Svetového ekonomického fóra (WEF) koncom januára vo švajčiarskom Davose spája medzinárodných a politických lídrov, ekonómov a osoby, ktoré diskutujú a plánujú globálne trendy. Fórum je hlavnou hnacou silou pre tektonický posun, ktorý má zmeniť spôsob života, práce a medzinárodných vzťahov. „Great reset“ nesie so sebou transformáciu spoločnosti, ktorá vedie k trvalým obmedzeniam základných slobôd a hromadnému sledovaniu zo strany vládnucich orgánov. Celé odvetvia sú totiž obetované na podporu nadvlády farmaceutických korporácií, gigantov v oblasti špičkových technológií a „big data“ ako Amazon, Google, globálne reťazce, sektor digitálnych platieb, biotechnológia atď.

Pomocou dnešných COVID-19 lockdownov sa zmena sveta zavádza pod maskou štvrtej priemyselnej revolúcie, v ktorej majú byť staršie (rodinné) podniky dohnané k bankrotu alebo vstrebané do monopolov. Ekonomika sa reštrukturalizuje a mnoho pracovných miest sa bude vykonávať pomocou digitalizácie alebo umelej inteligencie. V krátkom videu na sociálnych sieťach WEF predpovedá, že do roku 2030 nebudete vlastniť nič a popri prijímaní migrantov máte byť šťastní.

Na záberoch je žiarivá, usmiata tvár, zatiaľ čo dron Amazonu dodáva produkt do domácnosti, ktorá si ho objednala online. Nikde žiadny človek, ktorý by ho vyrábal alebo balil, teda si môžeme byť istí, že neobsahuje „zlé“ vírusy a baktérie, pretože aj v roku 2030 bude zrejme treba strach vhodne priživovať a šíriť. Prečo? Pre udržanie dominancie nad obyvateľstvom, ktorému sa strachom vládne jednoduchšie.

Nezamestnaní (a budú ich milióny) by sa mohli dostať na zoznamy univerzálneho základného príjmu a odpísaných dlhov, pretože zadlžovanie a rozsiahle bankroty sú zámerným výsledkom blokád a dnešných obmedzení. Čo nás to bude stáť? Odovzdanie majetku štátu alebo finančným inštitúciám, ktoré pomáhajú pri realizácii svetového resetu. WEF tvrdí, že populácia si všetko „prenajme“. Zbavenie vlastníckeho práva po marxistickom vzore sa bude obhajovať „udržateľnosťou a záchranou planéty“ (naša prezidentka už predsa v prejavoch zachraňuje planétu!). Samozrejme, úzka elita, ktorá reset zavedie, bude vlastniť všetko. A vy nič. Len nájomníci na vlastnom, ktorých bude potrebné monitorovať. Ich pohyb, zvyky, vzorce správania, nákupy…

Trieda miliardárov a prominentov, ktorá agendu presadzuje, si myslí, že môže vlastniť zem a všetkých ľudí, či už pomocou vyššie spomenutých postupov, geoinžinierstva alebo genetickej modifikácie. Je to chladná dystopická vízia, ktorá chce vykoreniť tisíce rokov kultúry a tradícií prakticky cez noc. Masívna technokratická transformácia bez emócií, ktorú dnes WEF a ďalší globalisti predpokladajú, považuje ľudí za tovar, ktorý sa má kontrolovať a monitorovať, rovnako ako drony z videa. Ale nebojte sa! WEF predsa tvrdí, že nebudete vlastniť nič a budete šťastní! Kde? V globálnom, otvorenom väzení s masovou nezamestnanosťou, závislosťou na štáte, očkovacími preukazmi, digitálnou menou, hromadnou vakcináciou alebo iným vynúteným zákrokom do zdravia a najmä úplným odľudštením.

Autor:

Zdroj: https://zemavek.sk

Napsat komentář