JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Google prý bude časem schopný dešifrovat všechna tajemství

Oznámení společnosti Google, že dosáhla „kvantové nadřazenosti“ pomocí 53-kvitového kvantového počítače, který dokáže dešifrovat kryptoměny a vojenská tajemství chráněná kryptografií, je ohromujícím novým vývojem, který změní svět.

Novému kvantovému procesoru této společnosti zabralo pouhých 200 sekund, než dokončil výpočetní úkol, který by normálně vyžadoval 10 000 let v jiném superpočítači.

53-bitový kvantový počítač může zlomit jakoukoli 53-bitovou kryptografii během několika sekund, což znamená, že bitcoinové 256bitové šifrování je zranitelné, jakmile Google upraví svůj kvantový výpočet na 256 qubits, něco, co jejich vlastní vědci říkají, bude možné do roku 2022.

Moderní vojenská kryptografie bude nakonec také zastaralá vzhledem k tomu, že počet qubitů v kvantových počítačích Google se podle zprávy zdvojnásobí nejméně každý rok a podle zprávy roste „dvojnásobnou exponenciální rychlostí“, což je dokonce rychlejší než Mooreův zákon.

Při této rychlosti bude Google schopen do roku 2024 rozluštit veškeré vojenské šifrování, což je vzhledem k úzkým vazbám společnosti na Čínu děsivá vyhlídka.

Vyhlídky na to, že Google bude ovládat tak výkonný superpočítač, který bude moct použít na špehování, jsou také mrazivé.

„Google rychle ovládne svět a ovládne většinu peněz, veškerou řeč, veškerou politiku, většinu vědy a techniky, většinu zpravodajských médií a všechny veřejné činitele,“ píše Mike Adams.

„Google se stane dominantní vládnoucí autoritářskou silou na planetě Zemi a všichni lidé budou podléhat jeho požadavkům. Demokracie, pravda a svoboda budou zničeny.“

Přečtěte si celý článek Adamse o komplexním rozpisu toho, co to znamená pro budoucnost – systém ovládaný společností Google, v porovnání se kterým Skynet vypadá jako amatér, kontroluje všechna tajemství, komunikace a finanční transakce.

Google prošel dlouhou cestu od hesla „nebuď zlý“ k vytvoření monopolu na technologii, která mu doslova umožní stát se nejvýznamnější silou na planetě.

Paul Joseph Watson

Odeslat komentář