JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

GRATULACE ZBLBLÝM OVCÍM KTERÉ TAK NAIVNĚ NALETĚLY A POSÍLALY PENÍZE NA “TRANSPARENTNÍ” ÚČET MINÁŘOVA MILIONU ÚCHYLEK

ČESKO: Touto cestou bych chtěl pogratulovat všem těm zblblým ovcím které tak naivně naletěly a posílaly peníze na “transparentní” účet Minářova milionu úchylek.
I díky vám,ovcím,se na tom účtu nasbíralo 6 milionů, které pak Minář tak zcela transparentně rozházel a vlastně vytuneloval.
Zcela transparentně si vybral z účtu třeba jeden a půl milionu a veřejně jen napsal, že je to buď na volební kampaň, reklamu, web a jiné a samozřejmě hlavně na platy.
Šest milionů mu stačilo sotva na par měsíců a když se tok peněz na jeho transparentní účet zastavil a sponzoři se minuli, tak celou tu politicky milionovou šaškárnu prostě zastavil. Co by tam taky dělal bez peněz, že? Od začátku bylo přeci jasné, že Minářovi leží na srdci osud země jen do výše konta. Tomu se říká láska k vlasti do poslední koruny.
Jeho nejštědřejším sponzorem byl Spolek pro podporu liberální demokracie ČR, který mimo jiné dotoval i TOPku. Spolek mu věnoval třímilionovou injekci evidentně jen proto, aby “bojoval” hlavně proti Babišovi. Před volbami je každá zbraň dobrá a tak účel světí prostředky. Naivní Minář se snad zpočátku už viděl v premiérském křesle, ale z toho omylu ho rychle vyvedli jeho mecenáši kterým byl dobrý jen dočasně. Jeho vstup do voleb je už však nežádoucí kvůli rozdrobování volebních hlasů a tak ho jen poplácali po ramenou za odvedenou službu, řekli ať si těch pár milionků užije dle libosti a pak ať se pakuje na smetiště dějin. No a aby se necítil trapně v médiích, tak se tento neúspěch svede na covid.
No a vy ovce, které jste tak naivně věřily tomu cirkusu máte alespoň lekci. To je škola a za školu se platí. Takže příště až se zas objeví nějaký ten křikloun v hnědé uniformě, můžete si zas tu školu zaplatit a koukat se jak vaše finanční dary mizí někde v mlze. Třeba i distančně. A to se vyplatí!!!

Autor: Lupo Anetta

Zdroj: https://pravyprostor.cz

Odeslat komentář