JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Great Reset je tady! Vybrané aerolinky ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem a s vakcinační nadací Billa Gatese začaly testovat nový mezinárodní cestovní doklad s názvem CommonPass, který bude nově vyžadován všemi leteckými společnostmi při mezinárodní letecké přepravě! Bez pasu a potvrzení o negativním testu nebo o vakcinaci nikam neodletíte! Britský premiér Boris Johnson v projevu ke straníkům prohlásil, že ani po skončení virové pandemie se už Velká Británie nesmí vrátit do stavu původního normálu! Velký reset je cestou k naplnění cílů 4. průmyslové revoluce! – TOP INFO

Dámy a pánové, je to tady. Přesně před půl rokem jsem v článcích na Aeronetu vykresloval chmurnou vizi blízké orwellovské doby, kde k cestování letadly budou vyžadovány tzv. covidové pasy, které budou obsahovat informaci o negativním testu na COVID-19 nebo o podstoupení očkování, a bez tohoto pasu vás aerolinky nikam neodvezou, nepustí vás na palubu, prostě neodletíte. A tato drakonická vize orwellovského světa už od dnešního dne není konspirací ale realitou.

Server Financial Times dnes přinesl [1] tiskovou zprávu o tom, že Světové ekonomické fórum ve spolupráci s aerolinkami United Airlines a Cathay Pacific Airways začnou testovat nový digitální zdravotní certifikát obsluhovaný mobilní aplikací, která bude sloužit jako nosič a ověřená platforma potvrzení zdravotního stavu cestujícího. Aplikace funguje na principu ověření, že daná osoba podstoupila test na COVID-19, obsahuje výsledek testu, datum a čas podstoupení testu, a rovněž má připravenou podporu pro informaci o očkování, datum očkování, typ vakcíny a ověření počtu protilátek v krvi v kontrolním testu.

Aplikace CommonPass

Financial Times ve své tiskové zprávě uvádí, že projekt CommonPass podporovaný Světovým ekonomickým fórem si klade za cíl vytvořit první globálně uznávaný důkaz, že cestující byl před letem testován na virus s negativním výsledkem, a důkaz je poskytnut pomocí digitálního certifikátu staženého do mobilního telefonu. CommonPass sám o sobě nebude provádět testy.

Namísto toho si klade za cíl zavést standardní certifikace pro výsledky testů Covid-19 a případně důkazy, že cestující byl testován na vir, či podstoupil očkování proti viru. Steve Morrissey, výkonný pracovník pro regulaci a politiku ve společnosti United Airlines, která je součástí pilotního projektu, uvedl, že zkoušky v praxi budou klíčové pro vývoj alternativy ke karanténním požadavkům a omezením cestování, která jsou v současné době platná v mnoha zemích.

První dvě světové aerolinky začnou testovat CommonPass jako nový elektronický a epidemiologický doklad vyžadovaný pro cestu letadly v nejbližší době

Společnosti United Airlines a Cathay Pacific Airways mají ve čtvrtek 8. 10. 2020 zahájit testování digitálního zdravotního průkazu na trasách spojujících cestovní uzly včetně Londýna, New Yorku, Hongkongu a Singapuru. Letecký průmysl doufá, že testování cestujících může znovu zahájit mezinárodní cestování, ale mnoho vlád, včetně Spojeného království, se přiklonilo k neomaleným opatřením, jako jsou požadavky na izolaci příchozích cestujících, uvádí Morrissey pro Financial Times. Kdo ale bude mít CommonPass, do karantény už nebude muset, prostě bude cestovat normálně jako před vypuknutím pandemie.

CommonPass, který byl vyvinut Světovým ekonomickým fórem a jeho švýcarskou neziskovou organizací Commons Project Foundation [2], byl inspirován přeshraniční spoluprací mezi členy Východoafrického společenství. Šest zemí – včetně Keni, Rwandy a Ugandy – spolupracovalo na sdílení výsledků testů, aby pomohly zkrátit kolony nákladních vozidel na jejich hranicích. Podle všeho jde o záminku funkčního příkladu sdílení databází několika zemí, protože na nějaké africké země jinak každý kašle.

Aplikace CommonPass se stane stejně nezbytná pro mezinárodní letecké cestování jako je cestovní pas

Pokud se podíváme [3], jací lidé jsou správci a kurátory této globalistické neziskovky Commons Project Foundation se sídlem ve Švýcarsku, najdeme tam pouze globalisty, bankéře, členy šlechtických rodin, podnikatele, oligarchy a ředitele nadnárodních firem. Mezi kurátory neziskovky se nachází

 • Matt Anestis, šéf výkonného investičního rozvoje BlackRock Investments (viz. kauza Cínovecké lithium)
 • Andrew Cohen, výkonný prezident J. P. Morgan Global Wealth Australia
 • John Dutton, člen výkonného výboru Světového ekonomického fóra
 • Esther Dyson, výkonná šéfka světového správce internetových domén ICANN
 • Julie Gerberding, šéfka US Centers for Disease Control & Prevention (CDC)
 • Jaime de Bourbon de Parme, holandský princ
 • Rajiv Shah, prezident nadace The Rockefeller Foundation a současně správce fondů americké vládní neziskovky USAID
 • Priya Jaisinghani Vora, ředitelka regionálního rozvoje USAID
 • Alan Warren, viceprezident inženýrského vývoje společnosti Google
 • Karen Watson, ředitelka FCC pro styk s veřejností
 • Denis Cortese, klinika Mayo
 • Linda Dillman, ředitelka firmy Walmart pro lidské zdroje
 • Peter Neupert, viceprezident Microsoft Health

Boris Johnson v projevu ke členům své strany prohlásil, že Velká Británie se už nikdy nevrátí do stavu “normálu” před vypuknutím virové krize. Sledování, monitorování, trasování, omezování už zůstane navždy!

Zahájení pilotního testování CommonPass nepřichází jen tak bezdůvodně. Načasování je synchronizováno s úterním vystoupením [4] britského premiéra Borise Johnsona ve video konferenci ke svým spolustraníkům. Boris Johnson, který se nedávno vyléčil z COVIDu-19 po měsíčním pobytu v nemocnici, řekl v projevu spolustraníkům, že Velká Británie už se nemůže vrátit do původního stavu před vypuknutím virové pandemie, protože předchozí stav nebyl správný, byl podle jeho slov špatný, doslova rozbitý.

Johnson prohlásil: “Po tom všem, čím jsme si prošli, nestačí jen se vrátit do normálu. Ztratili jsme příliš mnoho. Dějiny nás učí, že věci tak velkého rozsahu – války, hladomory, rány, události, které ovlivňují velkou část lidstva, jako je tento virus – nejen přicházejí a odcházejí. Mohou být spouštěčem hospodářských a sociálních změn.“

Boris Johnson, britský premiér

Jenže, tento výrok nemá Boris Johnson ze své hlavy. Je to přeformulovaný citát Klause Schwaba, zakladatele a výkonného ředitele Světového ekonomického fóra, z jeho nové knihy “Covid-19: The Great Reset”, ve které popisuje [5] důsledky koronavirové krize pro celý svět. Světové ekonomické fórum každý rok ve švýcarském Davosu pořádá mohutnou konferenci, kam zve největší figury globalismu, aby pronesly své projevy, ať už je to Greta Thunberg nebo Angela Merkel. Zakladatel Světového ekonomického fóra varoval [6], že neschopnost vypořádat se s hluboce zakořeněnými neduhy naší společnosti v návaznosti na pandemii koronaviru by mohla zvýšit riziko „násilných šoků“, jako jsou konflikty a revoluce.

Boris Johnson čerpá z knihy zakladatele Světového ekonomického fóra, který ve virové krizi vidí “Velký reset” celé civilizace a počátek 4. průmyslové revoluce

Kniha profesora Klause Schwaba a francouzského autora Thierryho Mallereta „Covid-19: The Great Reset“ se dívá dopředu na to, jak by svět po koronaviru mohl vypadat sotva pár měsíců poté, co byla epidemie poprvé prohlášena za pandemii [7]. Schwab v knize tvrdí, že globální zdravotní krize „zvětšila zlomové linie, které již trápí naše ekonomiky a společnosti dlouhou dobu“, přičemž mnoho průzkumů ukázalo, že většina lidí si kolektivně přeje změnu. Rozhořčení po policejním zabití George Floyda a široké hnutí Black Lives Matter prý odráží „naléhavou nutnost“ zahájit takzvaný „velký reset“, uvádí Schwab s Malleretem v knize. Klaus Schwab v knize vůbec netají, že nepokoje v USA jsou součástí tohoto Velkého resetu.

Klaus Schwab, šéf Světového ekonomického fóra

Smrt George Floyda byla podle Schwaba jiskrou, která zapálila oheň sociálních nepokojů, ale základní podmínky vytvořené pandemií, zejména rasové nerovnosti, které odhalila, a rostoucí úrovní nezaměstnanosti, byly tím palivem, které zesílilo protesty a udrželo je v běhu, dodávají Schwab a Malleret. Mezinárodní měnový fond již dříve varoval, že svět směřuje k nejhorší finanční krizi od Velké hospodářské krize, zatímco Mezinárodní organizace práce uvedla [8], že téměř polovina světové pracovní síly může zažít, že jejich živobytí bude zničeno vypuknutím koronavirové krize.

Klaus Schwab to ve své knize píše jasně, svět už se nikdy nevrátí do normálu před covidovou krizí!

“Mnoho z nás přemýšlí, kdy se věci vrátí k normálu. Krátká odpověď je: Nikdy!“ píší Schwab a Malleret. “Nic se nikdy nevrátí ke zničenému pocitu normálnosti, který vládl před krizí, protože pandemie koronaviru představuje zásadní inflexní bod v naší globální trajektorii.” A navíc dodávají: „Někteří analytici tomu říkají Velké rozdvojení, jiní poukazují na hlubokou krizi biblických rozměrů, ale podstata zůstává stejná: Svět, jak jsme ho znali v prvních měsících roku 2020, již neexistuje a je rozpuštěn v kontextu pandemie.“ Spoluautoři knihy trvají na tom, že svět musí bezodkladně provést reset, který postaví svět na cestu směrem k inkluzivnější, spravedlivější a úctyhodnější budoucnosti.

Thierry Malleret, spoluautor knihy Covid-19: The Great Reset

“Není to hezká možnost, ale absolutní nutnost! Pokud se nám nepodaří vyřešit a napravit hluboce zakořeněné neduhy našich společností a ekonomik, bude existovat zvýšené riziko, že stejně jako v celé historii bude nakonec tento reset vynucen násilnými šoky, jako jsou konflikty nebo dokonce revoluce,“ uvedli Schwab a Malleret . “Je na nás, abychom vzali býka za rohy. Pandemie nám dává tuto šanci, představuje vzácné, ale úzké okno příležitostí reflektovat, revizionovat a resetovat náš svět,“ uzavírají.

Ubohá role Borise, tupého góje dosazeného k likvidaci národa kdysi mocné a pyšné gójské Velké Británie

Boris Johnson je pouze výkonný gój, panáček dosazený do čela destruovaných Britských ostrovů, které čeká proces islamizace, ekonomického resetu, likvidace střední třídy a zchudnutí celého národa s cílem resetu HDP a zachování nekonečného růstu, ovšem vynulovaného od nuly. Klaus Schwab jako hlavní architekt 4. průmyslové revoluce a šéf Světového ekonomického fóra je tak ten hlavní guru, od kterého svá moudra čerpá Boris Johnson, když v projevu ke členům Konzervativní strany pronáší slova, že Velká Británie už se nemůže vrátit do stavu normálu před koronavirovou krizí.

Aplikace CommonPass

A není potom divu, že první dvě velké aerolinky začnou testovat CommonPass vyvinutý globalistickou neziskovkou, za kterou stojí právě Světové ekonomické fórum. Pokud se podíváte na zakládající partnery [9Centra pro čtvrtou průmyslovou revoluci Světového ekonomického fóra, uvidíte jména jako Microsoft, Palantir, Facebook, Netflix a hlavně Gavi, The Vaccine Alliance, kterou založila Nadace Billa a Melindy Gatesových. Globalizační kruh se nám uzavřel, světový sionismus je malý krůček od triumfálního vítězství ve snaze o ukotvení světovlády, kterou nelze získat baz absolutní kontroly populace celé planety.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/great-reset-je-tady-vybrane-aerolinky-ve-spolupraci-se-svetovym-ekonomickym-forem-a-s-vakcinacni-nadaci-billa-gatese-zacaly-testovat-novy-mezinarodni-cestovni-doklad-s-nazvem-commonpass/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář