JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Greg Reese: Podle izraelské studie je vakcína od Pfizeru 40x smrtelnější pro staré lidi, než samotný virus!!! (VIDEO, CZ Titulky + PŘEPIS)

Šíří se zprávy o možném jevu, kdy očkovaní jedinci mají nepříznivý vliv na ty neočkované.

 

VIDEO ZDE

 

Přepis:

Greg Reese: Podle nedávné izraelské studie je vakcína od Pfizeru 40x smrtelnější pro staré lidi, než samotný virus covid-19. A úmrtí ve Vietnamu a Kambodži začaly prudce stoupat od chvíle, co se vakcína začala obyvatelům podávat. Podle všech zpráv je lék, experimentální mRNA genová terapie, mnohem smrtelnější než tzv. bezpříznaková nemoc, která se v podstatě podobá běžnému nachlazení. Navzdory faktu, že americká federální vláda během prohibice záměrně otrávila zásoby alkoholu, čímž zabila alespoň 10 tisíc lidí.

V roce 1955 nakazila tisíce dětí vakcínou proti obrně, a způsobila ochrnutí u stovek z nich a zabila téměř tucet. Nakazila miliony Američanů opičím virem z kontaminovaných vakcín proti obrně. A agresivně prosazovala vysoce návykové opiody, zatímco svědomitě zajistila afghánská pole s mákem našimi americkými vojáky. Navzdory otřesné historii úmrtí, poškození a lží, miliony lidí jsou jaksi ochotní se postavit do řady na nejnovější experimentální injekci od Big Pharmy.

Ale nejen, že vakcína způsobuje úmrtí a poškození u očkovaných. Očkovaní podle všeho ze sebe šíří něco škodlivého na neočkované. A Velký bratr nechce, abyste o tom věděli. Když si vyhledáte „mRNA šíření očkovaných”, najdete jen články, co tvrdí, že taková věc je jen konspirační teorie. Jako bychom všichni byli hlupáci.

Ale když vyhledávání specifikujete do roku, řekněme 2017, najdete něco jiného. Hned první odkaz: „Studie ukazují, že očkovaní jedinci šíří nemoc”. S odkazem na několik vědeckých studií ukazující, jak očkovaní jedinci mohou měsíce šířit virus… a tím vlastně na neočkované. A Pfizer ve svých vlastních testech vakcíny měl obavy z tohoto šíření.

Konkrétně měli obavy z toho, že těhotné ženy budou vystaveny očkovaným testovacím subjektům přes „inhalaci nebo kožní kontakt”. Poté, co mladá žena na Instagramu zveřejnila příspěvek o tom, jak kontakt s nedávno očkovaným nepříznivě ovlivnil její mensturační cyklus, byla zaplavena stovkami zpráv od ostatních žen, co zažily to stejné. Její účet jí Instagram několikrát smazal za to, že sdílela tyto příběhy. Ženy, které týdny krvácely po kontaktu s očkovaným. Ženy, co krvácely ze svého oka. Ženy, které krvácely tak moc, že potřebovaly transfuzi krve.

Několik žen mělo potrat. A dívky i ve věku jednoho roku, co krvácely ze své vagíny. Tyto osobní příběhy jsou zakázány a cenzurovány před veřejností. A prezident Joe Biden teď oznamuje, že plně očkovaní mohou chodit ven bez roušek. Zdá se, že to nejhorší teprve přijde. Pro infowars.com, tohle je Greg Reese.

 

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/

 

Odeslat komentář