JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Jelikož se Hitlerovi nepodařilo zlikvidovat všechny židy, dovezla Merkelová miliony muslimů aby dokončili „započaté dílo“. Velice dobře věděla co se zákonitě bude dít. Židé v celé Evropě mají obrovský strach, všude jsou napadáni muslimskými migranty a hrozí jim smrt. Děti v židovských školkách ve Švédsku si musejí hrát za neprůstřelnými okny!

ŠVÉDSKO: Židovské instituce a Židé jsou ve Švédsku napadány a dochází k obtěžování, popisuje švédská spisovatelka Paulina Neudingová. Ta vystoupila koncem září na konferenci Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, kde posala současné soužití židovské komunity ve švédském městě Malmö s migranty, kteří do skandinávské země masově přišli. Švédská vláda ale nic nevidí, nereaguje.

„Žiju v Mälmo. To bylo kdysi pro Židy bezpečným útočištěm, dnes jich zde zůstalo ale jen 200 a jsou terčem obtěžováni,“ prohlásila Paulina Neudingová na půdě OSN.

Podle spisovatelky jsou Židé v Malmö napadáni. „Antisemitismus bují mezi levicovými i pravicovými extremisty. V Malmö v současnosti přichází antisemitismus především od komunit s migračním pozadím. To je něco, s čím se švédská vláda neumí vypořádat. Nazývejme věci pravými jmény: Tolerance netolerovatelného. Židovské instituce jsou napadány. Děti v židovských školkách si musejí hrát za neprůstřelnými okny,“ uvedla Neudingová.

Židé podle ní mají strach z obtěžování. Problém se podle ní netýká ale jen Židů. „Před pěti lety se pár novinářů pokusilo proniknout do čtvrti, kde žije hodně migrantů. Ti obyvatelé je ale hnali ven. Švédská vláda slibovala zlepšení, nic se však nezměnilo,“ vadí Neudingové.

Švédsko sehrálo významnou roli během migrační krize před více než pěti lety. Tehdy do Evropy hromadně prchali migranti z Blízkého východu. Právě Švédsko bylo po Německu nejvyhledávanější destinací. Nyní, po pěti letech, jsou některé čtvrti švédských měst pro Švédy prakticky neobyvatelné.

 

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář