JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Jiří Vyvadil: Černý den liberofašistů…

ČESKO: Včera zažila naše liberálně fašistická kavárna nejtvrdší úder od pověstné spacákové televizní revoluce. Volba tří členů Rady České televize, ekonomky Hany Lipovské, moderátora Lubomíra „Xavera“ Veselého a novináře Pavla Matohy a nevolby žádného nominanta z liberofašistické opozice lze bez přehánění pokládat za fiasko dosavadního mnohaměsíčního postupu protibabišovských a protizemanovských sil.

Jen letmo si připomeňme, že například tuším 11 senátorů zaslalo svého času veřejný dopis, aby biskupská konference odvolala   nominaci Hany Lipovské a moderátor Xaver Veselý byl zase veřejně dehonestován  coby poskok  Miloše Zemana. Lobbistická nátlaková skupina Chvilek pak svolávala proti jmenovaným demonstrace.

Přitom jsou věci jasné. Nespokojenost s neobjektivitou a fanatickou jednostranností novinářů či moderátorů ČT trvá již několik let a je neudržitelná. Zastávají silně vyhraněné a nenávistné názory namnoze se silným xenofóbním nábojem rusofóbie či čínofóbie. Jsou plné výpadů a lží.

To, že nevyšly kandidáti liberofašistů má jednoduchý důvod. Radní jsou voleni a opozice neměla takovou podporu, aby měla více mandátů.

Tuto logiku přece pochopí i má vnučka ze druhé třídy. Demokracie je o podpoře. A podpora je dána poměrem hlasů.

Kde nejsou hlasy, nemůže být žádoucí výsledek.

Mimochodem i dnes by volby do Sněmovny plus minus dopadly jako na podzim roku 2017 a zdá se, že podobný výsledek se dá očekávat i v roce 2021. Ale za to nemůže Babiš. Za to si může opozice  sama.

Že boj o Českou televizi neskončil, je jasné. Samotná změna ve složení Rady nestačí. Budou-li i nadále manipulovat veřejným míněním Moravec, Wollner, Tvarůžková, Železný atd. a šířit dezinformace a nenávisti, bude konflikt narůstat. A zřejmě to bouchne.

Nuže ať to bouchne. Takovouto veřejnoprávní televizi většina občanů této země skutečně nepotřebuje.

Jiří Vyvadil

Odeslat komentář