Když sluníčkářská dobrovolnice z utečeneckého centra procitne: “Oni nás nenávidí, chtějí nás islamizovat!”

EU: Překladatelka a tlumočnice, která měsíce pracovala v německých uprchlických centrech, médiím prozradila, že mezi muslimskými uprchlíky panuje “čistá nenávist” vůči křesťanům a jsou přesvědčeni, že jejich posláním je islamizace Evropy.

Toto svědectví je zajímavé, protože o uprchlících obecně víme, co chtějí, abychom si o nich mysleli, nevíme však, co si opravdu myslí.

Arabská překladatelka pracovala ve více azylových centrech po celé zemi a inkognito zjistila, že migranti hlásají “čistou nenávist” vůči nemuslimům a ženám a plánují mít více dětí, které budou na “eliminaci křesťanů” využívat evropské sociální zabezpečení.

Uvedla, že nepřátelství je patrné i v mateřských školách, kde se muslimské děti odmítají hrát s křesťanskými dětmi.

Devětatřicetiletá žena pracovala v různých uprchlických centrech po celém Německu a stejné svědectví shromáždila i od svých kolegů tlumočníků.

rozhovoru pro katolickou stránku Kath.net uvedla, že muslimští uprchlíci “ukazují svou pravou tvář”, když jsou sami mezi sebou.

“Chtějí, aby bylo Německo islamizované, pohrdají touto zemí a našimi hodnotami,” uvedla.

Ona sama přicestovala jako skutečná uprchlice v roce 1991 a dobrovolně se přihlásila do azylových center, aby “něco vrátila na oplátku”. Ale brzy zjistila realitu.

” Některé ženy mi řekly: Znásobujeme naše počty. Musíme mít více dětí než křesťané, protože toto je jediný způsob jak je zde eliminovat. 

Tato žena nezačala pracovat s “uprchlíky”, protože by měla proti nim nějaké předsudky. Přesto bude její svědectví o tom, co viděla a slyšela, odmítnuto jako “islamofobie” bezohlednou a nemilosrdnou elitou, jíž zjevně jedno, že Evropu (a Severní Ameriku) vede ke katastrofě.

Zdroj: https://pravyprostor.cz

Napsat komentář