Sledujte nás na Telegramu: 👉 @cz24news
BRAZÍLIA: Brazíliou sa šíri prepuknutie horúčky dengue po tom, čo miliardársky eugenik Bill Gates vypustil do voľnej prírody nespočetné miliardy geneticky modifikovaných (GMO) komárov, ktoré ju prenášajú.
No a teraz chce brazílska vláda nakúpiť množstvo Gatesových vakcín proti horúčke dengue, aby toto šírenie zastavila.
Podľa brazílskeho ministerstva zdravotníctva v Brazílii doteraz zomrelo na horúčku dengue 40 ľudí, zatiaľ čo ďalších 265 úmrtí sa vyšetruje, aby sa zistilo, či aj oni nesúvisia s prepuknutím choroby.
Brazílska reakcia na epidémiu však nehľadá odpoveď na otázku, prečo došlo k náhlemu 400-percentnému nárastu prípadov horúčky dengue od vypustenia GMO komárov.
Namiesto toho sa juhoamerická krajina rozhodla nakúpiť 5,2 milióna dávok vakcíny proti horúčke dengue s názvom Qdenga, ktorú vyvinul japonský výrobca liekov Takeda. Ďalších 1,32 milióna dávok bude odoslaných bezplatne.
Aktuálne až 3 brazílske štáty vyhlásili stav núdze, vrátane Minas Gerais, druhého najľudnatejšieho štátu Brazílie, ako aj federálnej provincie, kde sa nachádza hlavné mesto Brazília.
Od začiatku roku 2024 je v Brazílii už viac prípadov horúčky dengue ako za celý rok 2023. Miera infekcie je v súčasnosti 1 625 prípadov na 100 000 obyvateľov, čo je oveľa viac ako dlhodobý celoštátny priemer 170 prípadov na 100 000 obyvateľov.
V snahe zastaviť šírenie choroby začnú deti vo veku 10-14 rokov dostávať vakcínu Qdenga tento týždeň. Ale bude to fungovať? Pozrite si nasledovné video (v angličtine):
(Súvisiace: Minulý rok Gates oznámil plány dopraviť milióny „vakcín“ proti malárii do Afriky, aj keď sa zistilo, že injekcie spôsobujú nárast chorôb .)
Zodpovedný je aj Svetový program OSN proti komárom
V roku 2023 Svetový program Organizácie Spojených národov (OSN) proti komárom oznámil 10-ročný plán na vypustenie takzvaných „génovo upravených“ komárov v Brazílii, pričom údajným účelom je, že tieto GMO komáre jedného dňa v krajine vyhubia horúčku dengue.
„Brazílski predstavitelia zdravotníctva v piatich mestách vypúšťajú oblaky komárov Aedes aegypti pestovaných v laboratóriu infikovaných baktériou Wolbachia, ktorá zabraňuje prenosu vírusu dengue na ľudí,“ oznámila organizácia Harvard Public Health v správe z augusta 2023.
„Krajina bude prvou, ktorá spustí celonárodný program na vypúšťanie komárov modifikovaných baktériou Wolbachia, od ktorej sa očakáva, že v priebehu nasledujúcich 10 rokov ochráni až 70 miliónov ľudí pred horúčkou dengue.
Momentálne sa stavia nová továreň na zvýšenie produkcie komárov. Od roku 2024 bude továreň masovo produkovať päť miliárd komárov ročne.“
V priebehu pol roka od zverejnenia tohto oznámenia o vypúšťaní komárov sa prípady horúčky dengue prudko zvýšili v celej Brazílii. Zrejmou príčinou sú práve geneticky modifikované komáre, ktoré mali chorobu zastaviť, nie jej vytvoriť viac.
Majte na pamäti, že Svetový program OSN proti komárom získal grant 50 miliónov dolárov od Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov, ktorá tiež finančne podporuje výskum ďalších vakcín proti horúčke dengue.
Firma Takeda, výrobca vakcíny Qdenga proti horúčke dengue, tiež dostal milióny dolárov v hotovosti od Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov.
„Inými slovami, peniaze Nadácie Billa Gatesa sú zapojené do všetkých aspektov súčasnej situácie, od geneticky upravených komárov – ktoré zjavne zhoršili krízu horúčky dengue – až po spoločnosti, ktoré Brazílii dodávajú vakcínu proti horúčke dengue,“ uviedol Jamie White pre portál Infowars.
„A aký je výsledok?“
Jeden komentátor v diskusii zopakoval tento sentiment a sarkasticky poďakoval Gatesovi za pomoc pri vytváraní a uvoľňovaní GMO komárov zodpovedných za túto novú krízu verejného zdravia.
„Populácia hmyzu počas letných mesiacov v americkom štáte Michigan sa za posledné desaťročie znížila asi o 90%,“ napísal ďalší diskutujúci o tom, čo vidí priamo v USA. „Mám podozrenie, že ‚geoinžinierstvo‘ v priebehu času zabíja hmyziu populáciu.“
AUTOR: Ethan Huff Překlad: Badatel.net
Komentáře a diskuse jsou také otevřeny na našem Telegramu https://t.me/cz24news kde se automaticky zobrazují všechny články
Začněte diskusi