JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Komentátor, politológ Dag Daniš zistil, že manipulácia druhom Homo sapiens je dnes jednoduchšia ako manipulácia dobytkom. Navrhol aspoň na mesiac zavrieť do karantény celý krízový štáb a lídrov pandemickej kampane

Dag Daniš zistil, že manipulácia druhom Homo sapiens je dnes jednoduchšia ako manipulácia dobytkom. Navrhol na mesiac zavrieť do karantény krízový štáb a lídrov pandemickej kampane.

Pevne som veril, že branné cvičenia s karanténami, zatváraním hraníc a buzeráciou ľudí sa nedajú zopakovať. A už vôbec nie kvôli „hrozbe“, ktorá sa ukázala ako viróza.

S úžasom zisťujem, že manipulácia druhom Homo sapiens je dnes jednoduchšia ako manipulácia dobytkom. Stačí ľuďom poradiť, aby naložili do gatí. A naložia (poniektorí sa pri tom dokonca cítia osvietene).

Denne tu máme bublifuk o náraste „pozitívne testovaných“. Tento údaj pritom nie je podstatný. Kľúčové by mali byť reporty o počte CHORÝCH. Ich podiel je výrazne nižší, ako sme sa obávali na začiatku.

Ak táto kampaň opäť povedie k zatváraniu škôl, pracovísk, k „lockdownom“ a drastickému obmedzovaniu slobody, budem sa venovať občianskej neposlušnosti, virtuálnemu páleniu rúšok a iným aktivitám, ktoré mi umožňuje ústava.

No, ale aby som bol aj konštruktívny… Navrhujem ako riešenie toto: na mesiac zavrieť do karantény krízový štáb a lídrov pandemickej kampane. Ak by sa to podarilo, tá strašná, ničivá hrozba s pečiatkou NÁKAZA by zmizla.

Aj keď len na mesiac.

Odeslat komentář