JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

KONEČNĚ SE ZAČÍNÁ ŘEŠIT PODSTATA PROBLÉMU. BORIS JOHNSON ZAČNE VYŠETŘOVÁNÍ PROTI GEORGOVI SOROSOVI. SOROS OVLIVŇOVAL BRITSKÉ VOLBY

VELKÁ BRITÁNIE: Britská konzervativní strana, na čele s premiérem Borisem Johnsonem, vyzvala, podle listu Daily Mail, na naléhavé vyšetřování globalizačního miliardáře, a “manipulátora měny”, George Sorose. Strana vyzvala na naléhavou sondu volební komise na přezkoumání Open Society Foundation (Nadace Otevřené Společnosti) George Sorose v USA. Prokázalo se, že Sorosova Neziskovka vložila přibližně 4 miliony dolarů do kampaní proti Brexitu, které vedly k historickému hlasování v roce 2016.

Sorosova Nadace Otevřené Společnosti se sídlem v New Yorku převedla finanční prostředky do proevropské skupiny “Best for Britain” pomocí londýnské přidružené společnosti. To Sorosovi umožnilo obejít zákon proti zahraničním darům politickým organizacím ve Spojeném království.

Best for Britain (BfB) navrhla webovou stránku, která instruovala britské občany, jak takticky volit kandidáty proti Brexitu, v naději, že zdecimují Johnsonovy šance většiny v parlamentu.

Finanční žralok, který se narodil v Maďarsku, si vydělal své miliardy tím například tak, že v roce 1992 vyvolal tzv. Černou středu a prakticky rozbil britskou měnu.

Tato událost způsobila paniku ve vládě bývalého premiéra Johna Majora.

Soros také odmítá, že peníze, které dal na anti-Brexitské kampaně, se využily na stranické nebo volební účely.

Podle něj byly použity jen na “vzdělávání” britské veřejnosti.

Od roku 2017 získala společnost BfB od společnosti Soros 2,7 milionu GBP (3,5 milionu dolarů).

Údaje byly odhaleny na účtech londýnské pobočky organizace, která sdílí kancelářskou budovu s dalšími skupinami proti Brexitu, jako je například Open Britain a European Movement. Obě organizace hrály po prvním vítězství Brexitu rozhodující roli v kampani hlasování lidí za další referendum.

To, že se navzdory všemožným snahám George Sorose britská veřejnost nakonec ohlupovat nedala, nemění nic na faktu, že se navzdory Sorosovým pokusům o narušení demokratického procesu Johnsonovi podařilo ve všeobecných volbách zajistit většinovou vládu.

Faktem zůstává ale, že se Sorosovy neziskovky, pomocí manipulace veřejného mínění, snažili ovlivnit výsledky britských voleb, což už samo o sobě hraničí s kriminální činností. Obejití zákona proti zahraničním darům politickým organizacím ve Spojeném království je už jen jakási třešnička na dortu.

Soros jak globalisté, prosazuje zájmy své a zájmy globálního kapitálu všude tam, kde nemá podle něj takové podmínky, jak by si představoval. Činí tak přes celosvětovou síť nevládních organizací, které během svého života vytvořil a které financuje. Ty prosazují jeho zájmy v konkrétních zemích. Soros tímto způsobem vede hybridní války proti jemu nepohodlným politikům a ideám a zasahuje do politických procesů v zemích různě po světě. Soros ovlivňoval i volby v České republice v roce 1998 a dodnes přes své organizace ovlivňuje atmosféru v zemi, z důrazem na blížící se volby.

Sorosova politická činnost vedla k zákazu jeho organizací v několika zemích.

Odeslat komentář