JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Konferencia Globsecu je prejavom povýšenectva a výsmechom z protiepidemiologických opatrení, ktorými Matovičova vláda sekíruje slovenských občanov. Navyše celý ten cirkus neplatí Matovič ale vy, z Vašich daní

SLOVENSKO: Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov zrejme veľmi dobre vedel, prečo nereflektoval na pozvanie Ivana Korčoka k návšteve Slovenska spojenej s účasťou na tzv. „bezpečnostnej“ konferencii GLOBSEC, zameranej na propagandistické velebenie politiky USA, NATO a EÚ. Keďže u Sergeja Lavrova slovenský minister neuspel a šéf NATO Jens Stoltenberg sa do Bratislavy taktiež nemieni osobne unúvať, bude sa musieť Korčok uspokojiť s tým, že štafáž a reklamu podujatiu proamerickej mimovládky bude robiť iba turecký minister zahraničia Mevlüt Çavuşoğlu, čo je v kontexte azrbajdžansko-tureckej agresie v Náhornom Karabachu určite symbolické

Absencia Sergeja Lavrova a prítomnosť Mevlüta Çavuşoğlu je nepochybne skvelou reklamou pre NATO a jeho členský štát, ktorý pašuje islamistických žoldnierov zo Sýrie do Karabachu, aby tam pomohli pri zabíjaní kresťanských Arménov. Horšie to je s posolstvom, ktoré Matovičova vláda a Korčokovo ministerstvo vysielajú touto nechutnou propagandou slovenským občanom, umelcom, športovcom, živnostníkom a všetkým Slovákom, vystaveným sekírovaniu prostredníctvom tzv. protiepidemiologických opatrení.

Ukazuje sa, že rýchlotesty na covid, ktoré chcel Igor Matovič pôvodne nahádzať do Dunaja, sú odrazu pre účastníkov konferencie Globsecu úplne postačujúce a keď ich príde trebárs aj tisíc, nič sa nedeje a všetko je v poriadku. Umelci a športovci môžu iba tíško závidieť stovkám účastníkom veľkej VIP-párty pre vyberanú spoločnosť v uzavretých priestoroch, kde sa bude diskutovať o zlom Rusku a o anjeloch typu Navaľnyj či Cichanovská.

Účastníci a organizátori Globsecu tak dávajú otvorene najavo svoju nadradenosť a pokrivenú morálku, ktorú maskujú ľúbivou rétorikou o demokracii a ľudských právach. Niekoľkodňová bratislavsko-tatranská konferenčná turistika privilegovaných exponentov proamerickej politiky v podmienkach zúriacej epidémie koronavírusu sa tak definitívne zvrhla do frašky, z ktorej budú mať praktický osoh snáď iba pracovníčky eskortných agentúr. Normálni Slováci sa zo správ korporátnych médií opäť dozvedia len to, čo už dávno vedia, že Rusko je „zlé a nebezpečné“, lebo nechce dovoliť šírenie západných pseudohodnôt do svojho životného priestoru.

 

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

  • Sh. Be. Ann

    7. října 2020

    Dobrý deň.

    Tento článok bol veľmi dobre napísaný !!! Môžme byť radi, že sme Slovani, a že niekde tam na Východe máme ešte jedného, ale veľmi veľkého Slovanského brata. Nikdy nevieme, istotne sa to raz zmení a budeme pod vplyvom Východu. Veľká škoda, že socialistický blok bol pustený západu; už by sme boli bývali ďaleko na vyššej úrovni ako teraz a západ by bol definitívne krachol. (Pozrime ako soc. ekonomika Číny valcuje svet !!!)
    Všetko bude závisieť na tom, aký postup a akú politiku bude raziť Rusko. Úplne bude stačiť, aby viedlo rozumnú politiku. A uvidíme čo bude z Európskou úniou ??

Odeslat komentář