JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Koronavirus prokazatelně poškozuje mozek. Nejvíce ohroženými jsou politici, epidemiologové a hysterici

ČESKO: Tak netrvalo dlouho a výzkum potvrdil, že koronavir skutečně poškozuje mozek. Nejvíce ohroženými jsou politici, epidemiologové a hysterici. Vývoj této pseudopandemie, v jejímž důsledku umírá úplně minimální množství nakažených a vždy nějak jinak závažně nemocných lidí, přičemž selhání imunity u zdravého člověka po návštěvě covidu-19 nastalo na světě jen v pár skutečně výjimečných případech, se dostává do druhého kola.

Napadení mozkových buněk způsobuje především změnu názorů o 180°. To se týká především těch politiků, kteří zpočátku nevnímali obrovský ekonomický potenciál pandemie. Ve chvíli, kdy jim došlo, jak moc budou moci z nastalé situace profitovat, začali bít na tamtamy a společně s vděčnými médii a s pomocí dosud naprosto nedůležitých epidemiologů vytvořili schizofrenní atmosféru. 1.kolo stálo hromadu peněz nejen stát, ale především jednotlivce podnikající v mnoha oborech. Samozřejmě si jich pár také naopak hodně pomohlo, ale ustrnutí společenského života, cestovního ruchu a běžného každodenního rytmu znamenalo pro mnohé totální stopku příjmů. Pokud si uvědomíme míru nebezpečnosti covidu-19, kdy většina nakažených musela jít na test, aby zjistila, že ho v sobě mají, pak celá ta taškařice byla a je skutečně přípravou na ovlivňování života celé lidské populace formou různých regulací, vakcinace, špehování a manipulací se soukromím. Cena za tuto zkoušku blbosti je neskutečně vysoká, to i s přihlédnutím na počáteční neznalost nebezpečí neznámého viru zveličované všemi zainteresovanými.

Jak jste se jistě již dočetli, velká část testů probíhala pomocí preparátů a přípravků, jejichž funkčnost a přesnost je velmi pofidérní. Dokonce se našly případy, kdy samotná testovací látka infikovala dosud zdravého člověka. Zajímavostí také je, že koronavir se objevil i v tělech různých zvířat, respektive testery nahlásily tu malou potvůrku i tam, kde se reálně objevit nemohla. To však nebrání mediální sféře nafukovat covídka do rozměrů slona. Naprostá ignorace některých zkušených lékařů a imunologů médii a jejich názoru na nesmyslnost celé pandemie a její prezentace je více než podezřelá. Rozeběhnutý kafemlýnek jede dál a nepřestává chrlit vylhané statistiky, zprávy a informace. Vymýšlí počty nakažených, ovšem bez toho, jaké že příznaky všichni ti lidé mají. Třeba na Karvinsku si klepou na čelo, protože horníci i přes své zadehtované plíce z dolů většinou nic nepociťují. Jenže tak to tedy prr. Jednou tu ten covid je, takže budete všichni marodit, i kdybyste byli právě v té nejlepší kondici.

Prymula opustil snadno nabytou pozici v době, kdy už lidé na koronavir neslyšeli. Přišel Maďar a z bezvýznamnosti vystoupal na místo po Prymulovi, kterému se zastesklo po slávě a chce se vrátit. Jenže teď budou s Maďarem soutěžit o to, kdo vytvoří strašnější scénář. A média si u toho v jindy okurkové sezóně pomlaskávají. Je o čem psát. Taková informace o termínu, od kdy se zase vrátí část tupého národa k rouškám, to už je vcelku solidní obsah. A když se k tomu přidá zavirované Chorvatsko, hned je tu živná půda pro práci novináře vytvářejícího katastrofický příběh. Politici napříč světem ruku v ruce s Gatesem vymýšlí další kolo a je jim úplně jedno, že se bortí ekonomika států jim do rukou svěřených. Jedni se vezou, jiní využívají situace k změnám dopředu plánovaným. Největší peníze se vždy vydělávaly v krizi. Ovšem dostat do ní dvě třetiny světa, to už je skutečně majstrštyk. Nápomocí je vlastnictví světových největších médií velmi omezenou skupinou lidí. Moderní inkvizice pracuje ku prospěchu těch, kteří ji rozjeli.

Celá tato komedie má více funkcí. Elity zjišťují, jak složité je manipulovat s davem. Musí být vcelku šokované tím, že to je mnohem snadnější, než tomu bylo ve filmech simulujících dnešní stav dávno před letošní maškarádou. Vždyť si to uvědomte. Stačilo pár smyšlených informací o původu viru a jeho šíření, natočení autentických reportáží z uměle vytvořených středisek nákazy a nemocnic údajně přeplněných umírajícími, z míst hromadných pohřbů, a hlavně rozšíření z prstu vycucaných počtů úmrtí a zmanipulovaných výsledků jinak nevěrohodných testů, to vše krásně zpracované formou grafů, map a tabulek, a světová pandemie je na světě. Nakonec nám bude vnucováno násilím a zkorumpovaným právem očkování a čipování. Účel světí prostředky. A peníze se pohrnou. Nikoliv však k nám.

Obyvatelé Země jsou opět rozděleni. Jedni logicky uvažující vědí, že když už tu ten vir je a není ničím jiným, než je podobná chřipka, je naprostý nesmysl věřit tomu, že nějaká hadrová rouška před ním kohokoliv ochrání a covid sám časem zmizí. Není tomu tak. Je tady, bude tady a člověk se s ním naučí normálně žít. Nebudou li se mu připočítávat oběti, zjistíme, že ses ním tělo vypořádá samo a jedinou správnou odpovědí na něj je ignorovat média a žít a jíst pokud možno co nejzdravěji. Vitamíny jsou tím nejlepším, co nás před ním ochrání, tedy ty pocházející z přírody. Druhá část podléhá mozkové nákaze a hysterčí. Šijí roušky ve velkém, dezinfekcí si nechávají sežrat pokožku na rukách a na spoluobčany bez roušky pohlížejí jako na hromadné vrahy. Z jejich úst slyšíte pouze citace novinářů a moderátorů z televizních obrazovek. Mozkomor pracuje a probouzí v jejich hlavách strach ze všeho. Nepochopili vůbec smysl této hry a stali se vystrašeným stádem. Ano, koronavir skutečně napadá mozkové buňky. Systematicky a s nápomocí. Těch, co ztratili smysl pro logické myšlení.

Jindřich Kulhavý

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář