JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Kritik islámu a zakladatel English Defence League (EDL) Tommy Robinson v obavách o svůj život po žhářském útoku opustil Velkou Británii

VELKÁ BRITÁNIE: Něco podobného se dalo již dávno očekávat. Ten, jehož jméno se nesmí na sociálních sítích ani zmínit, se rozhodl v obavách o svůj život opustit Velkou Británii. Nyní již nebyl pouze pod hrozbou fatvy ze strany muslimů, ale také pod hrozbou rasistů z BLM a to bez ohledu na jejich vyznání. Právě z této strany pak přišel útok nejen na něj, ale i na jeho rodinu.

Kritik islámu a zakladatel English Defence League (EDL) Tommy Robinson se ve Velké Británii necítí bezpečně. Tommy Robinson byl nucen opustit Spojené království poté, co se stal obětí žhářského útoku. On sám nyní hledá místo, kam by mohl svoji rodinu trvale přesunout, jak uvedl Evening Standard. Ale nemyslí si, že za útokem tentokrát stojí islamisté. K útoku došlo v souvislosti s protibělošskými nepokoji BLM.

Před několika týdny byli on i jeho rodina vystaveni žhářskému útoku,  proto se rozhodl uprchnout ze země s celou rodinou, tedy i s dětmi.

“Útok byl namířen na náš pozemek, na náš majetek. Pak jsem okamžitě opustil zemi a teď se snažím přestěhovat svou rodinu. Ale je to docela těžké, hlavně kvůli koronaviru, nemohl jsem ani sehnat hotel,” říká ve videu na sociálních sítích.

“Moje žena už toho má dost. Někdo nám nabídl místo k bydlení, tak jsme se rozhodli opustit zemi,” pokračuje. Nicméně, kam přesně šel, není jasné. “Stále dělám vše pro svou rodinu. Musím je odsud dostat, protože nejsou v bezpečí.”

Tommy Robinson řekl, že pro své dcery hledá nové školy, a dodal: „Pořád pro ně hledám místo pro trvalé bydlení.” Dodal: „Potřebuji, aby moje rodina byla pryč, protože v podstatě nejsou v bezpečí.” Tommy Robinson říká, že k  incidentu došlo po jeho komentáři odsuzujícím protesty Black Lives Matter.

Tommy Robinson je již dlouho obětí vážných hrozeb, zejména kvůli jeho protiislámským názorům. Británie je stále více islamizovaná, i když podle Robinsona to pravděpodobně nebyli muslimové, kdo na ně zaútočil. “Stalo se to po nepokojích BLM. Myslím, že vím, kdo to udělal,” říká.

On sám by se rád vrátil do Anglie na demonstraci tento týden, ale údajně vzhledem k novým koronavirovým omezením tak nemůže učinit, což je důvod, proč se spekuluje, že je ve Španělsku.

Bylo jen otázkou času, kdy dojde k tomu, že se z Tommyho Robinsona stane vyhnanec a – bohužel – se to týká i jeho rodiny. Jisté je, že v islamizovaných zemích bude podobných “vyhnanců” přibývat, ostatně ani Tommy Robinson není prvním, kdo před islamizací své země i s rodinou utíká.

Pokud je skutečně ve Španělsku, tak si příliš nepomůže, protože i to se poměrně rychle islamizuje, tamní vláda chce dokonce po výzvě Vatikánu legalizovat všechny nelegální africké vetřelce. Tak se může stát, že jednoho dne bude Tommy Robinson utíkat i ze Španělska. Bude-li však ještě v Evropě kam utíkat.

Na video Tommyho Robinsona se můžete podívat zde:

https://twitter.com/BRLMatter/status/1288044330041696257?s=20

 

Slovanka

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář