JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

LEKÁRI VYSTRÍHAJÚ NEOČKOVANÝCH, ABY SA NEPRIBLIŽOVALI K OČKOVANÝM

Upozornenie: Elity často používajú taktiku „Rozdeľuj a panuj“, aby získali moc a nadvládu nad ľuďmi. Obsah tohto článku má potenciál urobiť to isté. Nakoľko nie sme ako oni, dopredu na to upozorňujeme.

Navyše, informácie v článku majú povahu prevažne osobných svedectiev, ktoré nateraz nedokážeme na 100% overiť.

 

Ak sú tie informácie pravdivé, následky na ľudstvo môžu byť obrovské, čo by prevážilo aj neželaný efekt rozdeľovania ľudí. Ak však pravdivé nie sú, rozdelenie ľudí by mohlo narobiť veľa škôd, či už na psychike, vzťahoch, kamarátstvach alebo dokonca na rodinných väzbách.

Preto zvážte, či budete čítať ďalej alebo sa zastavíte na konci tejto vety.

* * * * * *

(Ariyana Love, thelibertybeacon.com) – Prežili sme si rok neskutočného stresu. Dnes by sme sa však už mali prestať podriaďovať tyranii a učiniť kroky pre záchranu ľudskej rasy.

Statoční a nebojácni lekári z celého sveta musia pokračovať v odhaľovaní pravdy okolo podvodnej pandémie COVID-19, ktorá v skutočnosti predstavuje bezprecedentný biologický experiment a útok na ľudstvo. Niektorí to nazývajú priamo genocídou.

 

Množia sa správy o reprodukčných problémoch po očkovaní

Na internete pribúdajú tisíce osobných svedectiev ohľadne očkovania proti COVID-19 i záznamy v databázach nežiaducich účinkoch. Podľa nich tieto vakcíny cielia na reprodukčné zdravie či dokonca na sterilizáciu populácie.

A čo je doslova hororové, tieto účinky vakcín majú postihovať nielen očkovaných, ale aj neočkovaných, ktorí sa vyskytli v ich blízkosti. Išlo by tak o zatiaľ nepreskúmaný mechanizmus vylučovania nejakých látok telami očkovaných a ich prenos na neočkovaných.

Aj na tejto stránke sme už publikovali články viacerých špičkových expertov ako sú Dr. Geert Vaden Bossche či Dr. Michael Yeadon, ktorí varovali pred možnými následkami vakcín proti COVID-19. Ich varovania sa týkali buď vedľajších účinkov očkovania, alebo hrozby mutácie a následného šírenia nebezpečných variantov koronavírusu.

V tomto prípade však ide o niečo nové. Ukazuje sa, že očkovaní majú do okolia šíriť nielen samotné vírusy (v prípade nakazenia sa), ale aj látky, ktoré telo produkuje na základe inštrukcií z mRNA vakcín. Hovorí sa o šírení hrotových proteínov.

Ľudia, ktorí proti COVID-19 neboli očkovaní, no nachádzali sa v blízkosti očkovaných, dnes trpia vážnymi symptómami ako sú krvné zrazeniny, zosilnené menštruačné krvácanie, potraty, kožné vyrážky a mnohé ďalšie.

 

Vylučovanie látok očkovanými ľuďmi do svojho okolia

Dr. Christiane Northropová vysvetľuje, že vylučovanie látok do prostredia pri vakcínach proti COVID-19 je niečo úplne iné ako pri ostatných vakcínach.

Vylučovanie je vo všeobecnosti pri vakcínach prirodzený proces. Ide zvyčajne o oslabené vírusy z vakcín, ktoré sa môžu šíriť z očkovaných na neočkovaných (ako napríklad pri živej vakcíne proti osýpkam).

Vakcíny typu mRNA proti COVID-19 však nie sú skutočnými vakcínami, pretože neobsahujú vírusy ani ich časti. Sú to experimentálne génové terapie. Preto by sme nemali hovoriť o „vylučovaní“, no skôr o „prenose“.

Podľa Dr. Northropovej ide o prenos hrotových proteínov, ktoré telá očkovaných ľudí produkujú na základe genetického mRNA kódu obsiahnutého vo vakcínach. Vtedy sa očkovaní v podstate stávajú továrňou na syntetické bielkoviny, ktoré môžu rozosievať do svojho okolia.

Dôkaz, že je niečo také možné a že farmaceutické firmy o tom dokonca aj dopredu vedeli, máme z vlastných dokumentov spoločnosti Pfizer. Uvedený dokument na stranách 67, 68 a 69, v kapitolách 8.3.5.1 a 8.3.5.2 uvádza:

„K expozícii dochádza v prípade, že tehotná žena bola vystavená intervencii štúdie (očkovanému človeku) prostredníctvom svojho prostredia.

Príklady takéhoto vystavenia sú:

– ak členka rodiny ženského pohlavia (alebo zdravotnícky pracovník) nahlási, že sa dostala do styku so subjektom štúdie (očkovaným) kožným kontaktom alebo inhaláciou.

– ak člen rodiny mužského pohlavia (alebo zdravotnícky pracovník) nahlási, že sa dostal do styku so subjektom štúdie (očkovaným) kožným kontaktom alebo inhaláciou a následne má styk so svojou partnerkou pred alebo v čase počatia.“

 

Video s varovaním lekárov a zdravotných sestier

V nasledovnom videu (v angličtine) si môžete pozrieť svedectvá lekárov, zdravotných sestier a ďalších svedkov udalostí, ktorí varujú ľudí, aby sa nepribližovali k ľuďom zaočkovaným proti COVID-19:

Prvá žena vo videu je zdravotná sestra. Vysvetľuje, ako syntetické mRNA vojde do buniek očkovaných ľudí a spustí proces výroby hrotových proteínov. Problém je, že proces sa spustí, no nevieme, či sa vôbec niekedy aj zastaví.

Ďalej podáva svedectvo o tom, že ľudia, ktorí sa nachádzali v blízkosti očkovaných, dnes zažívajú ťažké príznaky z vystavenia sa hrotovým proteínom.

Hovorí o množstve žien i mužov, ktorých pokožka sa zrazu pokryla modrinami, ženám sa narušil menštruačný cyklus a dokonca sa menštruácia spustila aj u 10 ročných dievčat. Spomína tiež 11 ročné dievčatá, ktoré majú menštruáciu 2-krát mesačne.

Ďalej hovorí o ľuďoch zažívajúcich migrény, s narušeným spánkovým cyklom či o ženách po menopauze, ktoré dnes majú extrémne silnú menštruáciu.

Druhá žena vypovedá o podobných prípadoch. Spomína neočkované ženy, ktoré sa nedávno vyskytli v blízkosti očkovaných a teraz sa im výrazne zmenil menštruačný cyklus.

Buď majú vynechanú menštruáciu alebo silnú menštruáciu, akú nikdy predtým v živote nemali. Zmieňuje sa aj o menštruujúcich ženách po menopauze. U mužoch sa zasa v testoch ukazujú prudko znížené množstvá spermií.

Podľa nej sa deje niečo hrozivé a vakcíny proti COVID-19 považuje za zločin proti ľudskosti.

Výpovede ďalších svedkov sú podobné vyššie uvedeným. Lekár pediater spomína napríklad niekoľkonásobný nárast potratov od času, kedy sa začalo očkovať proti novému koronavírusu.

Všetky tieto hlásenia sú zaznamenané v americkom systéme pre dokumentovanie vedľajších účinkov vakcín VAERS.

Záver

Dr. Northropová k tomu všetkému dodáva:

„Pri mRNA vakcínach, ako sú tie od Pfizeru či Moderny, pojem „zaočkovanie“ znamená, že vám bola vstreknutá technológia, ktorá prinúti vaše vlastné bunky produkovať na základe syntetickej mRNA hrotové proteíny.

Je to doslova znásilnenie vašich buniek a nanútený genetický experiment bez informovaného súhlasu účastníkov experimentu, čo porušuje platný Norimberský kódex.

Ľudstvo má povinnosť okamžite zastaviť tento genocídny experiment farmaceutického priemyslu.“

 

Zdroj: https://www.badatel.net/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář