Ľuboš Blaha: ESET – AGENT CIA, MA NEZASTAVÍ!

SLOVENSKO: Okresný súd rozhodol, že poslanec NR SR Ľuboš Blaha musí zmazať svoj status o firme ESET, v ktorom zároveň písal o daňových podvodoch Andreja Kisku a Igora Matoviča, ale aj kritiku subjektu PS/Spolu a prezidentky Zuzany Čaputovej

Hurá, kampaň skončila – konečne som sa dostal na poštu. Raduj sa ESET, konečne zastavíš Blahu!

KONEČNE SOM SI VYZDVIHOL ROZHODNUTIE SÚDU O ESETE

ESET mi chcel zabrániť v tom, aby som ho kritizoval v predvolebnej kampani – gratulujem, moja sloboda slova je obmedzená na niekoľko hodín, milionári ma úplne zrovnali.

V skutočnosti mi zabránili iba v tom, aby som spájal ESET s manipuláciou volieb – ďalej môžem slobodne hovoriť o tom, že ESET je podľa ruského ministerstva zahraničných vecí prepojený na CIA…

ĎALEJ MÔŽEM SPÁJAŤ ESET S CIA – SMOLA, PÁNI MILIONÁRI!

Môžem slobodne hovoriť o tom, že milionári z ESET-u financujú liberálne impérium, počnúc politikmi a končiac médiami…

A samozrejme – s potešením môžem pripomínať, že Zajac z ESET-u sa dušoval, že naleje prachy aj do kampane Andreja „Strč prst do nosa“ Kisku. Úplná Mafstory.

KEĎ NEMÁŠ PRAVDU, ALE MÁŠ NA ÚČTE 3 MILIARDY A NAJDRAHŠIE PRÁVNICKÉ KANCELÁRIE

Žalujte si ma, koľko chcete, útočte na slobodu slova, zneužívajte svoje prachy – môžete sa aj rozliať na kolomaž. Mňa žiaden oligarcha nezastaví.

Nemáte argumenty, tak si platíte drahé právnické kancelárie, aby ste naháňali chlapa, ktorého príjem je zhruba o tri miliardy eur nižší ako ten váš – to ste ale frajeri!

ŽALUJE MA TEN ISTÝ PRÁVNIK, ČO S LIPŠICOM ZASTUPOVAL AMERICKÝCH VLASTNÍKOV MARKÍZY – VEĽKÝ BRAT SA HNEVÁ

Sorry, ale poslať mi 600-stranový elaborát, to je čistá psychiatria – pozrite sa, priatelia, čo mi prišlo poštou. Ani Lexikón kúzel v Saxane nebol taký hrubý.

Toto dal dokopy Kamenec, právnik, čo obhajuje aj amerických vlastníkov Markízy – spoločne s Lipšicom. A obhajuje aj ESET. Tie náhodičky. Veľký brat sa hnevá.

A viete čo, mojkovia – budem o vás písať ešte viac. Od rána do večera. Môžete mať aj všetky prachy sveta, ale pravdu si nekúpite. A mňa nezastrašíte. Cmuk.

ZÁKAZ KRITIKY KISKU? ARE YOU KIDDING ME?!

Ale jedna vec je desivá. V rozhodnutí Okresného súdu som sa dočítal, vraj mám zmazať svoj status, v ktorom som napísal 5 riadkov o ESET-e. Haló, ešte raz – nemám zmazať 5 riadkov o ESET-e, mám zmazať celý status.

Jasné, musím to rešpektovať. Len pripomínam, že v statuse som mal odstavec o tom, ako Kiska páchal daňové podvody, potom kritický odstavec o PS/Spolu, kritiku Matovičových daňových podvodov a kritiku Čaputovej.

NAJVÄČŠÍ ZÁSAH DO SLOBODY SLOVA OD ROKU 89

Toto všetko musím podľa súdu vymazať v rámci predvolebnej kampane.

Inými slovami, ESET ma prinútil zmazať moje politické statusy o politických subjektoch, ktorých sám financuje, respektíve financoval – mám na mysli PS/Spolu, Kiska a Čaputová.

Prepáčte, ale toto je v doterajšej histórii Slovenska asi najväčší zásah do slobody slova.

SÚ LIBERÁLI CHRÁNENÝ DRUH?

Prikázať poslancovi NR SR, aby vymazal svoju kritiku politických súperov – a to len preto, že status obsahuje krátku pasáž o ESET-e – uf, toto je veľká vec.

Len podotýkam, že nie je nič ľahšie, ako zmazať iba časť o ESET-e a potom sa odvolať a domáhať pravdy. Ale zmazať celý status – to je priam drakonický zásah do politickej kampane.

A Kiska s Trubanom a Matovičom sú súdom zjavne vyhlásení za chránený druh.

CHCE TU MAŤ ESET LIBERÁLNY FAŠIZMUS?

Milí priatelia,

ESET ma obmedzil v mojom základnom ústavnom práve kritizovať politikov, ktorých milionári z ESET-u finančne podporujú. Waw.

Už sme len krôčik od čistej oligarchie. To za toto sa štrngalo v roku 89? Za liberálny fašizmus?

Moji právnici už pracujú na odvolaní a čaká nás veľký zápas za slobodu.

Proti nám stojí moloch.

DÁVID PROTI GOLIÁŠOVI

Ešte raz pripomínam, že majetok vlastníkov ESET-u sa blíži trom miliardám EUR. Ja mám momentálne na účte asi dve tisícky.

Za ESET-om je podľa Rusov americká tajná služba, za mnou sú ľudia na Slovensku.

Za ESET-om sú médiá a mimovládky, ktoré milionári z ESET-u finančne podporujú, za mnou sú len srdciari, ktorí jednoducho veria v pravdu.

Takéto je rozloženie síl.

A viete čo?
Aj tak zvíťazíme.
No pasarán!

Príspevok uverejnil Ľuboš Blaha na svojej facebookovej stránke 28. februára 2020.

Napsat komentář