EkonomikaHlavníKomentářeSlovensko

Ľuboš Blaha o ďalšom nepochopiteľnom protinárodnom prešľape premiéra: „Matovič zrušil bankový odvod, aby sa vraj mohli úbohí bankári „finančne nadýchnuť“. Čo tak rovno vypísať na chudáčikov z bánk národnú zbierku?“

SLOVENSKO: Ľuboš Blaha: Matovič zrušil bankový odvod, aby sa vraj mohli úbohí bankári „finančne nadýchnuť“. Čo tak rovno vypísať na chudáčikov z bánk národnú zbierku?

Takto to na Slovensku funguje.

Ste provinčný podvodníček.

Robíte biznis, zdierate zamestnancov a okrádate štát na daniach. Využívate na to tzv. biele kone či dokonca vlastnú matku.

Kašlete na školu a necháte iných, aby za vás napísali diplomovku.

Potom sa vrhnete na politiku a síce ste milionár, čo vlastní hotely a pozemky od Majského, ale dávate to na obyčajného človeka.

Do politiky vnesiete neuveriteľnú nenávisť a potom vyplakávate,že aj vás niekto kritizuje.

Stretávate sa s Kočnerom a mámite od neho špinu na Sulíka, ale keď sa zistí, že je možno vrah, tak vrieskate po iných, že sa s ním stretávali.

Roky tu po každom ziapete, že je mafián a zlodej.

Potom sa konečne dostanete k moci a zložíte vládu s mafiánmi a zlodejmi.

Točili ste tu srdcervúce videjká o zlej Pente a teraz ľudí Penty dosadzujete do štátnych úradov.

Vykrikovali ste, aké je zlé dosadzovať na štátne posty „našich ľudí“, no komplet na všetky okresné úrady chcete dosadiť svojich ľudí.

A dnešná čerešnička na torte – roky ste tárali o obyčajných ľuďoch a prvé, čo urobíte, je, že bankám odpustíte bankový odvod a necháte im zarobiť milióny.

Veď sa, chúdence banky, „musia finančne nadýchnuť“. Čo tam po zamestnancoch, ktorých hromadne prepúšťajú! Čo tam po drobných živnostníkoch! Pomôžme tým najbohatším – bankám!

Toto robíte, no stále sa nájdu takí, ktorí vám veria, že nekopete za finančné skupiny a za banky, ale za obyčajného človiečika z miestnej fabriky.

Lebo nikomu viac nepomôže zrušenie bankového odvodu, ako bežným pracujúcim ľuďom – proletariát ti ďakuje, Igor, si proste ľudomil.

A teraz zdvihni dane ľuďom, aby si vykryl straty z bánk a so slzami v očiach povedz, že to robíš pre chudobu. Fňuk.

Toto je príbeh Igora Matoviča.

To nevymyslíš, to je Slovensko.

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Ľuboš Blaha

Tagy

Napsat komentář

Back to top button
Close
Close