JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ĽUDIA OČKOVANÍ MRNA VAKCÍNAMI UMIERAJÚ NA CYTOKINOVÚ BÚRKU

SARS-CoV-2 má nízkou rychlost (slepé) evoluce a představuje sjednocení vlastností, včetně cytokinové bouře (dis-regulace imunitního systému), vzniku trombů (Ebola, HFRS (hantavirus hemorrhagic fever with renal syndrome), horečky dengue a dalších), které byly v minulosti prokázány u mnoha jednotlivých virů, nikdy ne u jednoho. V této souvislosti připomínám, že ztráta čichu, chutě atd. není výlučným symptomem způsobeným covid-19, ale více než 20 jiných virů. Připomínám také genocidu norka v Dánsku. Tu organizovali politici na základě onemocnění cca 20% populace, bez předchozí karantény, bez ohledu na platnou legislativu a jakéhokoli testování. Uvedené indikuje, že se prakticky nikdo v demokraciích nezabývá veterinární expresní diagnostikou a vývojem veterinární vakcíny, přestože norka na farmách očkují, pokud se nemýlím, asi proti 5 onemocněním. Nevím, kdo z politiků zná něco málo o historii farem. Není přece tajemstvím, že ČLR (a region Wu-chan) je jedním z 5 hlavních producentů norků na světě. To ale nestačí k označení ČLR jako prvního pramene nákazy. Kdo napověděl médiím, že nositelem viru byl netopýr, nevím. Za to víme, že svět tomu věří a současně ignoruje, že i domácí kočka může onemocnět covid-19 a proto může být i šiřitelem viru. Podobně je tomu s psem. Vím z vědeckých prací, že koronavirus byl identifikován u koček v začátku 30, u psů v konci 30 let. V 60 létech byly identifikovány dva koronaviry u člověka. Začátkem roku 2000 byly identifikovány další dva. Od té doby víme, že tyto čtyři koronaviry způsobují ostrá respiratorní onemocnění u cca 20 – 25% populace. Víme, že koronaviry byly s námi století, možná i tisíciletí, a že s vakcínou neodejdou. Ptám se: Co dělala věda celá desetiletí od identifikace koronavirů? Proč nemá současná věda vize, koná reaktivně a závisí na grantech, jejichž smysl a použití definují instituce a nepostižitelné osobnosti orientované většinově na rychlý úspěch a zisk?

Pokud totiž očkovaní lidé přijdou do styku s divokým koronavirem několik měsíců po očkování, v mnoha případech jejich imunitní systém zareaguje smrtící cytokinovou bouří. Je to proto, že vakcína mRNA geneticky modifikuje buňky těla tak, že produkují SPIKE-protein koronaviru. Pokud nový koronavirus později aktivuje imunitní systém, rozpozná svoje vlastní produkované Spike-proteiny jako nebezpečí a zahájí velký útok proti buňkám vlastního těla. Výsledkem je, že očkovaní trpí septickým šokem se selháním více orgánů, které obvykle končí smrtí.

Francouzský genetik Dr. med. Alexandra Henrion-Caude (bývalá ředitelka Národního ústavu pro zdraví a lékařský výzkum, Inserm) požaduje: „Před očkováním musí být veřejnost informována o život ohrožujících rizicích vakcín mRNA pro seniory. Odkazuje na závěry studie „Informovaný souhlas účastníků studie vakcín COVID-19 o riziku zhoršení klinické nemoci“ a jejich klinické důsledky: Specifické a významné riziko posílení obrany závislé na protilátce COVID-19. (Vylepšení závislé na protilátkách, ADE) mělo být sděleno testovaným subjektům – jak těm, kteří jsou v současné době ve studiích vakcín, tak těm, kteří jsou pro tyto studie přijímáni. Budoucí pacienti musí být také informováni po schválení vakcíny. Toto zveřejnění musí být prominentní a nezávislé, aby splňovalo standard lékařské etiky pro porozumění pacientům a informovaný souhlas.“

Očkování mRNA nechrání před koronaviry, ale činí z nich smrtelné nebezpečí! Musí tedy být objasněno, zda pojem „vakcína“ skrývá systém biologických zbraní. V každém případě se výrobci vakcín, WHO a jejich odnože ve vnitrostátních orgánech pokusí přesunout vedlejší účinky (z vojenského hlediska: hlavní účinky) očkování mRNA na mutovaný virus.

Tvůrci pandemie reinterpretují ty, kteří zemřeli v důsledku očkování mRNA, jako úmrtí COVID-21. Tomu je třeba zabránit pitvami – protože oběti očkování by měly sloužit jako ospravedlnění pro tvrdá opatření i pro extrémní masovou paniku, kterou vědí, jak ji vyvolat prostřednictvím sdělovacích prostředků. Jejich cíl – maximalizovat počet úmrtí pomocí nuceného očkování – se projevuje v celé své bezohlednosti.

Pro výrobce pandemie je také strategicky důležité eliminovat kontrolní skupinu neočkovaných – a to co nejrychleji. Jinak by se rychle ukázalo, že umírají pouze očkovaní lidé. Proto by měl být každý, komu není injekčně podána vysoce riziková vakcína mRNA, izolován a deportován do karanténních táborů jako „hrozba“.

Nyní je jasné, proč Bill Gates v červnu 2020 se zlomyslným úsměvem řekl: „Další virus přitáhne pozornost“ – a proč Michael Ryan jako ředitel „nouzového programu“ WHO 30. března 2020 masové deportace v Coroně Karanténní tábor oznámil: „Musíme vstoupit do domů a vzít s sebou členy svých rodin“.

My (skupina politiků a lékařů) v současné době zkoumáme, zda jsou hromadné testy PCR zneužívány také k eliminaci neočkovaných jako kontrolní skupiny.

 

Zdroj: https://zemavek.sk

Odeslat komentář