JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Matovičova sestra: Kedy sa Za ľudí premenuje na Proti ľuďom a zdravému rozumu?

SLOVENSKO: Zablokovanie dovozu ruskej vakcíny Sputnik ministerkou Veronikou Remišovou skritizovala v statuse na sociálnej sieti aj premiérova sestra Zuzana Belicová. Za ľudí by sa podľa nej mala premenovať na Proti ľuďom a zdravému rozumu.

„Tá mini strana Za ľudí, čo založil Kiska a kde je teraz po odchode primátora Hlohovca, pána Kollára, veľkou hviezdou pani Remišová, sa kedy premenuje na Proti ľuďom a zdravému rozumu? Bolo by načase. Táto strana totiž zablokovala nákup jednej z najúčinnejších vakcín – ruskej vakcíny Sputnik. Pýtate sa prečo? No lebo primitívna rusofóbia,“ píše Belicová.

Otázka ruskej vakcíny Sputnik sa stala horúcou témou po tom, ako vicepremiérka Remišová z ideologických dôvodov zablokovala jej nákup pre Slovensko.

Dodáva, že trápne výhovorky neberie už nikto rozumný vážne. „Ešte si myslíte, že im tam záleží na ľuďoch, na tom, že budú zbytočne zomierať ďalšie stovky, možno tisícky ľudí kvôli totálnemu primitivizmu a hlúposti niektorých kvázi politikov a kvázi političiek? Záleží im len a len na sebe. A na pochvale toho, kto ich pretlačil do vlády a teraz sa dobre niekde pri kozube chechce,“ uzatvára Belicová.

 

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk

Odeslat komentář