JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

MUDr. Bukovský: Premiér už nedokáže cítiť hanbu ani pocity viny, cíti už len veľký strach

SLOVENSKO: „Politik, ktorý teraz zastáva funkciu predsedu vlády, a ktorý, veľmi pravdepodobne, nedokáže cítiť ani hanbu ani pocity viny, veľmi pravdepodobne cíti veľký strach. Možno preto sa stále viac zamotáva do nových a nových bludov, klamstiev a manipulácií,“ píše v statuse na FB doktor Igor Bukovský.

„Śíri do nášho prostredia neustále ďalšie bludy a veľmi nebezpečné emočné manipulácie. Sme svedkami toho, ako sa za posledný týždeň dramaticky zhoršila kríza v našej krajine. Zdravotná, ekonomická, politická aj vzťahová a emočná.Je len otázkou času, kedy sa to premiérovi zrúti na hlavu.,“ dodáva Bukovský.

„Výzva na verejnú diskusiu o neregistrovanej vakcíne, je nezmyselná tak, ako je nezmyselná verejná diskusia o použití ivermektínu, alebo podpornej ventilácie či vitamínu D. O tom nemôže bežať verejná diskusia, o tom nemôžu rozhodovať politici, o tom musia rozhodovať odborníci,“ zdôrazňuje lekár.

„Nechcem žiť v krajine, kde väčšina ľudí dovolí aby z nich jeden človek svojimi bludmi a pseudorealitou urobil poslušných a rezignovaných bláznov,“ hovorí doktor Bukovský. V tejto situácii, pokračuje, si musíme dať pozor, aby nás nezačali očkovať napríklad žabacím slizom.

„Musíme si dať veľký pozor, aby sme túto pseudorealitu a tento chaos neprijali za svoju realitu, pretože vtedy sa skutočne stávame bláznami, a to je veľmi nebezpečná cesta do pekla, ktorého obrysy sa už rysujú v tom opare našej hlúposti, lenivosti a zbabelosti, uzatvára video doktor Igor Bukovský.

 

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk

Odeslat komentář