JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Muslim dostal pouze podmínku za znásilnění třináctileté dívky, protože podle islámského práva neudělal nic špatného. Nestalo se to v Pákistánu, ale ve Velké Británii

VELKÁ BRITÁNIE: Čtete dobře, k rozsudku nedošlo někde v Pákistánu, kde jsou podobné verdikty zcela běžné, ani v Afghánistánu, Somálsku či Saúdské Arábii. Tam všude by byla navíc znásilněná dívka donucena se za muslima provdat či by dokonce byla potrestána ona sama, zatímco násilník by byl zcela z obliga. Podobný rozsudek padl před britským soudem, přičemž v Evropě se zdaleka nejedná o ojedinělou praxi.

To, že je nám pedofilie neustále podsouvána jako něco normálního, přičemž pedofilové jsou vykreslováni jako chudáčci, kteří za svoji úchylku nemohou a my bychom jim tedy měli porozumět, je jasným signálem, že je v celé Evropě dlouhodobá snaha o legalizaci této deviace. Ostatně, také u nás se pedofilové zcela legálně sdružují a dokonce si i pyšně vykračují na Prague pride, zcela zřejmě podporovaní i ostatními LGBTQI-P aktivisty.

Nyní se však vraťme k případu z Velké Británie.

Adil Rashid, (18) se učil na škole islámské víry,  kterou navštěvoval ve Spojeném království, že ženy jsou „bezcenné“ a také tvrdil, že si není vědom toho, že je pro něj sex s dítětem nelegální, protože jeho vzdělání ho naučilo, aby britské právo ignoroval a uznával pouze právo šaría.

Soudce Michael Stokes udělil Rashidovi pouze podmíněný trest a řekl: „I když je vám osmnáct, ze zpráv je zcela zřejmé, že jste velmi naivní a nezralý, pokud jde o sexuální záležitosti.” Ačkoli takové zločiny obvykle vedou ke čtyř až sedmiletým trestům odnětí svobody, soudce uvedl, že vzhledem k tomu, že Rašíd je pasivní a postrádá asertivitu, může mu odeslání do vězení způsobit více škody než užitku.

Rashid, původem z Birminghamu, přiznal, že měl s dívkou sex poté, co se seznámili on-line. V islámské škole, kterou navštěvoval, ho údajně učili, že „ženy nejsou o nic cennější než lízátko, které někdo upustil na zem“.

K podobným rozsudkům, kdy dostane muslim za znásilnění nezletilé pouze podmínku, dochází po celé Evropě stále častěji. Tyto rozsudky, ale i mnohé jiné, už začínají být v souladu mnohem více s právem šaría, než s právem evropským. A nemusím snad nikomu připomínat, že k podobným rozsudkům, kdy je viditelně islamofobie považována za horší prohřešek, než finanční podpora a propagace ISIS, dochází i u nás.

Slovanka

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář