JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Muslim zavraždil tři němce ze vzteku, že mu nefungoval internet – jak jinak – prý je psychicky nemocný

NĚMECKO: A máme zde dalšího psychicky nemocného muslima. Myslím, že to už by ostatně měl být námět pro psychiatry, především ty evropské. Nikdy jsem totiž zatím neslyšela o tom, že by byl islám běžnou psychiatrickou diagnózou. Proto si myslím, že by uzákonění podobného kroku stálo k zamyšlení. Sice by se do toho okamžitě napasovala asi miliarda obyvatel planety, ale nač troškařit, že?

Bosenský muslim Ajdin V. (31 let)

Podezřelý trojnásobný vrah z Holzgerlingenu se na začátku soudního řízení přiznal. Bosenský muslim Ajdin V. (31 let), údajně tohoto činu hluboce lituje, uvedl v úterý před stuttgartským krajským soudem jeho právník v krátkém prohlášení.

Trojnásobný vrah z Holzgerlingenu se na začátku soudního řízení přiznal

Nešlo o plánovaný útok. Jeho klient údajně jednal v zápalu vzteku. Státní zastupitelství obviňuje obžalovaného, ​​že zabil svého pronajímatele a další dva lidi z hněvu kvůli vypnutému připojení pro W-Lan v jeho bytě.

Právník podezřelého pachatele uvedl, že ztrátu kontroly způsobila duševní choroba.

Od začátku pobytu v pronájmu byl údajně Ajdin V. v silné depresi. Žalovaný měl bydliště v podkrovním bytě bytového domu. Dne 18. března byla policií nalezena těla 27leté ženy a jejího 33letého partnera a jeho otce (62 let). Všechny oběti byli němečtí občané.

Předtím zavolala matka zabité 27leté ženy policii, protože její dcera nepřišla na sjednanou schůzku a své matce ani nebrala telefon.

Soud začal teprve nyní, nicméně lze předpokládat, že vše dopadne přesně dle představ obhájce trojnásobného vraha, který vše hraje na psychickou nemoc. Poslední dobou snad není dne, kdy by se v některé evropské zemi neřešil psychicky nemocný muslimský vrah.

Neměly by být nakonec alespoň v Evropě přidělovány “papíry na hlavu” automaticky všem muslimům? Nezjednodušilo by to nakonec každý podobný soudní proces, který beztak skončí téměř vždy verdiktem “psychicky nemocný”??

Autor: Slovanka

Zdroj: https://voxpopuliblog.cz

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář