JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Na cizineckou policii ČR se přicházejí registrovat černí Afričané. Kde se tu v době koronaviru vzali?  Platí karanténa pouze pro bílé Čechy? My nesmíme jet dál než do Chorvatska a vyhrožují nám karanténou po návratu! 

ČESKO: Koncem července jsem zaskakovala za kolegu “překladatele” na cizinecké policii. Bylo to na oddělení, kde si cizinci žádají o povolení k dlouhodobému (přechodnému, trvalému) pobytu. Docela mě překvapila jedna věc. Ačkoliv do ČR nesmí přijíždět kvůli koronaviru žádní černoši z Afriky, tak tam jich bylo hned několik. Zrovna sice pršelo a byla zima, ale většina z nich přišla v pantoflích a naboso. Asi se tak chodí u nich doma v horké Africe.

Jak je možné, že se v době té “strašlivé pandemie” mohou přicházet legálně černoši z Afriky do České Republiky? Několik z nich tam sice bylo v doprovodu jakési slečny/paní. Asi nějaká velká láska z internetové seznamky, ale těch se přece karanténa týká také?!

Nebo snad karanténa platí pouze pro nás bílé Čechy? My nesmíme jet dál než do Chorvatska a to nám ještě vládní epidemiolog Madar (současně pracující pro firmu prodávající očkování) vyhrožuje karanténou po návratu?!

Africký lékař? Nebo postává na Václaváku a prodává drogy?

Hraje na nás vláda zase nějaké hanebné divadlo s koronavirem?

JaHo

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář