JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Německé ministerstvo zahraničí si najalo nového poradce. Původ neuhodnete

NĚMECKO: Německé ministerstvo zahraničí si najalo jako poradce Nurhan Soykan, místopředsedkyni Centrální rady muslimů v Německu. Soykan je původem z Turecka a netají se sympatie k turecko-nacionalistické skupině “šedí vlci”.

Co bude tahle muslimka, která okázale demonstruje svojí neloajalitu k německému státu a národu (který ji živí), radit německému ministrovi zahraničí? V zájmu Německa a německého obyvatelstva to jistě nebude.

Je to další z mnoha procesů, kdy jsou do řídicích struktur západních zemí instalováni otevření nepřátelé západních národů a kultury z řad imigrantů. Tento proces již trvá desítky let, ale nyní dochází k novému fenoménu, kdy místo místních fanatiků z řad nejrůznějších “vyvolených” menšin a extremistických stran dochází přímo k instalaci cizinců. Je to další z kroků k nastolení evropského chalífátu. Podobné procesy začínáme pomalu vidět i u nás. zatím jsou zde pouze instalováni protičeští fanatici jako Dienstbier, Marxová, Hřib, Freud atd., kteří začínají horovat pro “zapojení” nečeských menšin.

Milan z Německa

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář