JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Německý Hanau: Střílel bílý, takže tentokrát to už byl ten „ošklivý” terorizmus …

NĚMECKO: Politici, policie i média na Západě berou velmi rádi zavděk, když islámističtí teroristé mohou být označeni za psychicky choré, a lze tak urazit hranu osočení z protizápadního nenávistného rasisticko-náboženského terorizmu.

V případě útočníka z Hanau na jeho psychickou deviaci lze celkem dobře usoudit z videí a mailů, které po sociálních sítích poslal, a sama média označila jeho výpody jako „groteskní“ a jeho samotného za konspiračního teoretika“, „závažně vyšinutého“, „s těžkými psychickými poruchami“ „se stihomamnými mániemi“ a „ve stavu amoku“ (o takové snůšce diagnózy by semohlo nechat islámistickým teroristům jen zdát). Nicméně – útočil na imigranty, a byl tedy xenofob a proti režimu, takže jeho evidentní psychické problémy nepřipadají v potaz. Takže teroristické islámistické znásilňování a vyvražďování západního obyvatelstva se nám jen zdá a  je sváděno na psychické problémy pachatelů a omlouváno, kdežto protiimigrantský terorizmus je asi rozumný příčetný akt i když je páchán třeba debily? A potápějící se německá vládní scéna a mainstreamová média se cynicky a zvráceně snaží svůj díl viny hodit a  v celé tragédii ještě vykoupat posilující opozici – AfD. Děte s takovejhlema uchýlenejma vysvětleníma a praktikama někam..! Te nemáte na víc..!? Na ja, diesmal war’s der „schlehte“ Terrorismus.. Sicher..!

Samozřejmě by se stávající západní politické skvadře hodilo, a možná by si to nakonec přála i většina veřejnosti, aby imigranti byli jen ti příkladní a hodní, a pak ti, co tyto nevinné hodné obohacující lidi atakují, byli za ty nejpříšernější, hodné nejpříkřejšího odsouzení, kterého je společnost schopna. Jenže to už jsme mimo realitu. Ve lži. A ta – byť na levicově-politických chůdách – stejně daleko nedojde a skončí vždy zmarem.

Odeslat komentář