JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Německý výzkum odhalil tragédii: 1/4 německých žen a dívek zažila sexuální obtěžování muslimskými agresivními prasaty a 1/5 z nich byla naháněna a bylo jim vyhrožováno

NĚMECKO: Německá organizace  Kinderhilfswerk Plan International provedla na začátku tohoto roku rozsáhlý výzkum týkající se bezpečnosti německých dívek a žen ve velkých německých městech. Výsledky jsou vskutku neradostné 1/4 z dotazovaných uvedla, že již zažila na vlastní kůži sexuální obtěžování. 1/5 dokonce uvedla, že již byla venku pronásledována, bylo jí sprostě nadáváno a vyhrožováno.

Situace se v posledních letech výrazně zhoršila. Ačkoliv establishment tvrdí sice opak, tak je to prokazatelně způsobeno řízenou masovou imigrací především z Afriky a muslimské Asie. Pro imigranty je žena podřízený tvor a urážet jí, či znásilnit je pro ně zcela normální. Neměla přece sama chodit venku. Bohužel to samé si myslí i “německý” establishment a tak není divu, že uprchlíci jsou vůči bílým dívkách a ženám v Německu stále agresivnější.

Když už je nějaký uprchlík dopaden, tak je buď rovnou propuštěn, nebo dostane směšný trest a za chvíli je zase z vězení venku.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář