JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nepríjemný budíček pre masy. Po covid očkovaniach príde o život minimálne 1 miliarda ľudí. Slabiny BigTech, BigPharma a BigBank, úloha médií a cirkví.

Vraciam sa k tejto téme lebo sa k tomu dá povedať veľa. Minule som povedal, že globálne zákulisie prišlo o monopoly, prišlo najskôr o informačný náskok kníhotlačou a neskôr o informačný monopol internetom s tým, že prišlo aj o konceptuálny monopol v momente kolapsu ZSSR, lebo došlo k uverejneniu Koncepcie Sociálnej Bezpečnosti a Dostatočne Všeobecnej Teórie Riadenia, ktoré nielen ponúkajú pre väčšinu lepší koncept usporiadania spoločnosti, ale aj nástroj na analýzu a vytváranie systémov.

Prečo hovorím o budíčku?

Začneme tam, že globálne zákulisie (GP) vytvorilo anglo-americký močiar s centrálou v Londýne ako svoj nástroj. Tento nástroj má zdrojovú základňu tvorenú BigTech, BigPharma a BigBank. Bigtech sa dá ľahko prevziať, BigPharma sa práve teraz diskredituje covid „vakcínami“, lebo vyšla nie jedna, ale hneď tri štúdie o tom, že covid vakcína je ten skutočný zabiják a BigBank je zas závislý na US$ a vytvoriť nejakú krízu na to, aby US$ odrovnali nie je problém, hlavne pri náhrade ako je Bitcoin resp. centralizované kryptomeny s tým, že pri covid operácii príde o život minimálne 1 miliarda ľudí, hoci močiar čakal a GP podľa starých plánov plánoval oveľa viac.

Prečo hovorím o starých plánoch?

Tento systém riadenia sa rozpadáva a teraz je tu možnosť, že GP sa rozhodol rozobrať tento systém, lebo, buď zmenil svoju morálku, alebo sa mu to rozpadá pod vplyvom prostredia. Ak ide o prvú možnosť, tak GP sa pretransformuje na vnútorného prediktora Atlantického sveta, lebo je to potrebné. Lenže ak je vo veci tá druhá možnosť, tak členov GP to informačne zomelie neskutočným spôsobom a budú menej ako blázon, lebo Atlantický svet sa informačne pred nimi sa uzavrie, prejde do stavu samo-riadenia a vytvorí nie jeden, ale hneď niekoľko vnútorných/národných prediktorov Atlantického sveta, takže GP sa kvôli tomu stal irelevantným.

Totiž, GP svoje riadenie založil na prízemnej a nebeskej lži, nebeskú lož najskôr šírili kulty, a prízemnú lož zas veštiarne. Túto ich funkciu zas prebrali cirkvi a tajné spolky a následne cirkvi a médiá pod riadením tajných spolkov. Ale zostaňme pri médiách a cirkvách.

Aká je skutočná rola médií a cirkví?

Cirkvi sú mocensko-ideologické organizácie, ktoré nazhromaždili majetok, moc a vedomosti presadzujúc určité ideológie a tieto využívajú na presadzovanie záujmov aj GP t.j. riešia dlhodobé a strednodobé záležitosti. To isté platí o think-tankoch a školských inštitúciách.

Médiá zas presadzujú strednodobé a krátkodobé ciele s tým, že teraz mainstream a alternatíva (hlavne tá riadená) vytvára tandem na to, aby dav nahnali tam, kam potrebujú (nechajú dav dohadovať sa o dvoch lžiach a pravdu si nechajú pre seba). Lenže to prestáva fungovať a to z jednoduchého dôvodu. Močiar to prestrelil a či to GP naplánoval, alebo nie, je z hľadiska súčasnej situácie jedno, lebo ľudia aj kvôli lockdownom sú nejakým spôsobom agitovaní/vzrušení. Časť z nich prijíma to čo hlásajú médiá (vrátane riadenej alternatívy) ako svätú pravdu, pričom časť to síce vnútorne odmieta, ale na verejnosti mlčí (to je majorita) či už kvôli strachu, alebo preto že takto mu je život ľahší. A časť sa nebojí nazvať veci pravými menami (a síce ich GP necháva na pokoji, lebo im nechce robiť reklamu, močiar ide proti nim prakticky všetkými prostriedkami).

Čo je moja pointa?

Moja pointa je, že je len otázkou času, kedy vyjde najavo pravda o covid „vakcíne“ aj v mainstreame a potom dav povstane proti močiaru a dorazí ho. Lenže finančná kríza kvôli tomuto, alebo kvôli inému dôvodu môže prepuknúť naplno, a toto zas spustí ďalšiu lavínu odhalení, ktorá prinúti časť davu zamyslieť sa nad otázkou „ak v nám v tomto klamali, tak v čom ešte?“ t.j. dav dostal budíček, ktorý nebol príliš príjemný a to všetko na pozadí boja elít o prežitie resp. o moc s tým, že v nadchádzajúcom období už celé ľudstvo začne bojovať o prežitie.

Samozrejme, v takýchto podmienkach Rusko vyjde jednoznačne ako víťaz s tým, že ak sa priehrada Troch roklín pretrhne, tak sa Čína prakticky okamžite ocitne pod konceptuálnym riadením Ruska.

S pozdravom

Oracle 911

 

Zdroj: https://oracle911blog.wordpress.com

Odeslat komentář