JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nové, zfalšované Korona statistiky, cinknuté testy, manipulace zaprodaných prolhaných médií a „rekordy“ Koronaviru ve světě vyvolávají stále více protestů!

Počet nových denních případů infekce koronaviru na světě již překročil čtvrt milionu, přičemž nejtěžší situace byla ve Spojených státech, Brazílii a Indii.

V mnoha jiných zemích však nová ohniska nutí znovu zavést karanténní omezení. A to vyvolává stále větší nespokojenost obyvatelstva, které odmítá dodržovat nová omezení a protesty proti neúčinným jednáním úřadů, uvedla ERR.
Za poslední den počet nových případů infekce koronaviry na světě přesáhl 260 000. Podle WHO je to rekordní výsledek od začátku pandemie: až dosud denní nárůst nepřekročil čtvrt milionu. Nejtěžší situace je v USA, Brazílii a Indii.

Pandemie koronaviru nejen neoslabuje, ale pokořuje nové výšky: 260 000 nových případů za včerejší den. Virus po celém světě si podle Světové zdravotnické organizace vyžádal v sobotu 7 360 životů, což je nejvyšší počet od 10. května.

Nejhorší situace přetrvává ve Spojených státech, Brazílii a Indii. Ve Spojených státech se epicentrum stala Florida: každý den se přidává více než deset tisíc nových případů, nemocnice jsou přeplněné. Policie v Miami Beach uzavřela pobřežní ulice a uložila zákaz vycházení od 20:00 do 06:00 rána.

Ernesto Rodriguez, tiskový mluvčí policejního oddělení v Miami Beach: „Mnozí nesplňují požadavky na nošení masek nebo udržování sociální vzdálenosti. Doufáme proto, že pokud se vše brzy zavře, přinutí lidi opustit večírky a jít do svých domovů a hotelů.“

V Evropě je to relativně klidné. V různých regionech Španělska však byla zaznamenána nová ohniska: v Katalánsku pouze za den více než 1200 případů. Obyvatele Barcelony a obyvatele předměstí vyzývají, aby zůstali doma.

Ve Francii je od pondělí povinné používat masky v obchodech, bankách a dalších veřejných místech. V Rusku bylo za poslední den zaregistrováno 6109 případů infekce, většina z nich je stále v Moskvě.

Adi Aradová, herečka: „Protestujeme proti naší vládě, která pro své občany nic neudělá! Všechno je zavřené, pak otevřené … Opravdu nevíme, jaká je situace s koronavirem, s čísly – lidé nevědí, jestli budou mít zítra co jíst. Chceme odpovědi, chceme jídlo, chceme zpět své peníze! To je všechno velmi smutné.“

Policie použila k rozehnání protestujících vodní děla.

Odeslat komentář