JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

OD ZÍTŘKA DVĚ ROUŠKY!

ČESKO: Tak nám začíná nová doba. Spolek géniů s IQ nad 2000, zvaný Česká vláda, s ročním zpožděním konečně přišel na to, že hadr na ksicht nic neřeší. Kapénky se vypařují maximálně do metru a půl, a velikost samotného viru nepřesahuje 110 nano, tj. cca 0,1 mikrometru. Čtenáři jsou chytří, umí číst, tak jistě vědí kolik je propustnost výše zmíněného hadru. Budu se opakovat, ale chrání asi tak jako plotové pletivo proti mouchám.

Nechci být hnusný, ale může mi vládní MENSA objasnit, jak mi pomůže, když si do okna dám dvě vrstvy plotu? To se mouchy leknou a neproletí?

Jistě, můžete si za nemalý peníz pořídit tzv „respirátor“, tedy věc, která je navržena a vyráběna pro ochranu před prachovými částicemi do velikosti 0.6 mikro. Takže, když už jsme v těch příkladech, je to jako nahradit v okně plotové pletivo pletivem králičím. Schválně, proletí moucha?

Co dodat? Lze jen souhlasit s dalšími autory, ona provize koruna na roušku pro kdejakého „prýma-kšeftaře“ je setsakra méně než deset korun na respík. A o tyhle vývary jde, že. Škoda řečí…

Jedinou dobrou zprávou je tak zrušení šílených plateb za „kovídové“ lůžko ve špitálech, resp jejich jakž-takž srovnání na standardní úroveň. Jistěže „hrdinní zachránci“ vřeští jak pominutí, ale co už s tím, statisícové prémie pro ředitele a primáře špitálů za zaplňování těchto komfortních pelíšků kdejakým osmahlým povalečem jsou snad minulostí. Jaro je tady, plateb za topení ubývá, tak šup, more, zpátky do parku k flašce… Uvidíme, co to udělá s čísly, vydržme.

Ona totiž ta mapička, uveřejněná v sekci „humor“ na tomto webu, ukazuje mnohé…

Jak říkám, uvidíme. Nejsem naivka abych si myslel, že různí ti „prymáši“ si svoje neskutečné zisky nechají vzít ze dne na den, vnoučata je třeba zabezpečit, chápu. Na jejich podporu je zde koblihářských idiotů až běda, ti budou stále civět na Burešbednu od rána do večera a kvičet hrůzou jak podsvinčata před porážkou. Přečíst si byť jen základy jak se věci mají s velikostí viru a případnou ochranou je nad jejich schopnosti. Imunita? Obranná schopnost organismu, její posilování? Makrofágy, T-buňky, ochranný film na kůži? Cizí slova.

Virus zde bude, nezmizí. A těžko si představovat, po vzoru koblihářů, že lze mít výjimečný stav, lockdown a podobné nesmysly, na věky věků. Takže to stejně nakonec bude na Vaší imunitě, na tom, jak svůj organismus posílíte, aby se s virem normálně vypořádal. Konec konců, zdraví jedinci ho „vyplivnou“ za pár dní, s následky „zvýšená teplota 37.2°C“.

Kašlete na debily a kšeftaře. Vypadněte ven, proběhněte se. A hadry, které Vaši vlastní imunitu neskutečným způsobem poškozují, vyhoďte do koše. Pořádně se prodýchat, vyčistit, posílit – to je to ono!

 

Autor: J. FRANEK

Zdroj: https://pravyprostor.cz

Komentář

Odeslat komentář