JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Oracle911: Dobre sa to sype … Močiar bojuje o svoj život a prehráva na celej čiare

Mám na mysli riadenie a riadiace štruktúry anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne. A to hovorím napriek tomu, že som si plne vedomý toho, čo sa deje na Ukrajine, medzi USA a Ruskom, medzi Ruskom a Poľskom, medzi Ruskom a Anglickom, medzi Ruskom a Českom a akú rétoriku robí slovenská bezvládna vláda a rezidentka Grasalkovičovho paláca zo smetiska, pretože ak sa pozrieme na celkový globálny pohľad, tak vidíme, že močiar bojuje o svoj život a prehráva na celej čiare hoci si myslí, že mal/má šancu na víťazstvo.

Prečo?

Nuž Rusi uzavreli Kerčský prieliv a vyhlásili, že zostrelia vojenské lietadlá nad Krymom s tým, že robia rozsiahle vojenské cvičenia vo vnútri svojich hraníc t.j. vojská sú zmobilizované a niektoré jednotky presunuté na kľúčové miesta. Nemenej závažnou vecou je, že Rusko a iné štáty si navzájom vylúčili kopu diplomatov s tým, že Američania už nielenže nemôžu najímať ani Rusov a ani z 3. štátov, ale ani dávať peniaze Navalnému a spol. z toho dôvodu, že tieto protiruské mimovládky boli prehlásené za teroristické a extrémistické organizácie. To všetko je ale druhoradé vo svetle týchto vecí:

Čo to znamená v praxi?

Znamená to, že ďalšia Mníchovska zrada, ktorá by predchádzala ďalšej vojne sa nekonala a Ukropitekovia/Banderovci zdochnú, lebo nikto nechce zomrieť za americké záujmy a za banderovských psov. To znamená, že európske elity začali zastávať vlastné záujmy a EU a NATO sa rozpadne po tom, čo celá Ukrajinská avantúra vyfučí a to znamená aj to, že USA nebude môcť už ďalej vyciciavať Európu. Čo znamená, že tí najtupejší poskokovia močiara sa naplno odhalili a bude s nimi urobený krátky proces s tým, že tí najchytrejší alebo s najlepšími inštinktami prešli do iného nadnárodného tábora najneskôr v priebehu 2020 napr.Daniš odišiel z Aktualít. A keď k tomu prirátame ešte to, že podvod so zlatom a striebrom skončí kolapsom súčasného finančného systému, tak máme sa na čo tešiť s tým, že rozzúrený dav kvôli vakcínovej genocíde dokoná politický rozklad systému tak vo svete, ako aj u nás. Čo v konečnom dôsledku Zuzku a spol. bude stáť viac než politickú kariéru.

Otázka preto znie: čo po tom? Dodávam, že kvôli tejto otázke ani globálne zákulisie (GP) nemôže byť v bezpečí.

S pozdravom

Oracle 911

 

Zdroj: https://oracle911blog.wordpress.com

Odeslat komentář