JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

OSN pripúšťa, že Gates spôsobil vakcínou vypuknutie pandémie obrny v Afrike

WHO ako zdravotnícka inštitúcia Organizácie spojených národov bola nútená pripustiť, že veľká medzinárodná vakcínová iniciatíva skutočne spôsobuje prepuknutie choroby, ktorú mala vyhladiť. Zatiaľ čo medzinárodné organizácie ako Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) sa pravidelne chvália „eradikáciou detskej obrny“ vakcínami – zdá sa, že je to naopak a vakcíny spôsobujú smrť a ochrnutie mnohých mladých ľudí žijúcich v Afrike.

Zdravotnícki úradníci teraz pripustili, že ich plán na zastavenie „divokej“ obrny nepomáha, pretože deti sú paralyzované smrtiacim kmeňom patogénu pochádzajúcim zo živej vakcíny – čo spôsobuje šírenie virulentnej vlny obrny. Táto najnovšia pandémia vyvolaná farmakami, začala v afrických krajinách Čad a Sudán, pričom vinníkom bol polio vírus (pôvodca obrny) typu 2 pochádzajúci z vakcíny. Úradníci sa obávajú, že tento nový nebezpečný kmeň môže čoskoro „preskočiť kontinenty“ a spôsobiť ďalšie smrteľné ohniská po celom svete.

Akokoľvek to znie šokujúco, tento debakel Big Pharmy nie je nový. Medzinárodné zdravotnícke orgány, ktoré počas 30 rokov vynaložili približne 16 miliárd dolárov na odstránenie detskej obrny, „náhodne“ opätovne preniesli túto chorobu do Pakistanu, Afganistanu a tiež do Iránu, pretože región strednej Ázie bol zasiahnutý virulentným kmeňom detskej obrny vyvolaným farmaceutickým liekom – vakcínou. V roku 2019 tiež vláda Etiópie nariadila zničenie 57 000 injekcií s perorálnou vakcínou proti obrne typu 2 (mOPV2) po podobnom prepuknutí obrny vyvolanej vakcínou.

Rovnaký incident sa stal aj v Indii.

Je dôležité poznamenať, že perorálna vakcína proti obrne je presadzovaná globálnou iniciatívou na elimináciu obrny (GPEI), konzorciom, ktoré podporuje a financuje Nadácia Billa a Melindy Gatesových. To by malo byť dôvodom na znepokojenie, pretože západné vlády a nadnárodní farmaceutickí giganti sa ponáhľajú zaviesť svoju novú experimentálnu vakcínu proti koronavírusu financovanú Gatesovou nadáciou.

V súčasnosti sa prvá experimentálna vakcína COVID-19 testuje na africkej populácii prostredníctvom GAVI Vaccine Alliance, ďalšej organizácie financovanej Gatesovou nadáciou. V Južnej Afrike prebieha veľké kolo pokusov na ľuďoch, ktoré vedie Univerzita Witwatersrand v Johannesburgu – ďalšia inštitúcia financovaná Gatesom. Toto najnovšie odhalenie z Afriky by malo novinárov a obhajcov zdravia podnietiť, aby kládli ďalšie otázky o účinnosti a bezpečnosti „zázračnej“ vakcíny COVID-19, ktorá vyvoláva príliš veľký humbuk.

Svetová zdravotnícka organizácia uviedla, že nové ohnisko detskej obrny v Sudáne súvisí s pokračujúcou epidémiou vyvolanou očkovaním v Čade – týždeň po tom, čo zdravotnícka agentúra OSN vyhlásila, že na africkom kontinente bola obrna vyhladená.

WHO vo svojom vyhlásení tento týždeň uviedla, že dve deti v Sudáne – jedno zo štátu Južný Dárfúr a druhé zo štátu Gedarif, ktoré sú blízko hraníc s Etiópiou a Eritreou, boli v marci a apríli paralyzované (ochrnuté). Obe boli nedávno očkované proti obrne. WHO uviedla, že počiatočné vyšetrovania ohniska nákazy ukazujú, že prípady súvisia s pokračujúcim ohniskom v Čade, ktoré bolo prvýkrát zistené minulý rok a teraz sa šíri v Čade a Kamerune.

„V Sudáne existuje lokálna cirkulácia a nepretržité prenášanie nákazy s Čadom,“ uviedla agentúra OSN a dodala, že genetické sekvenovanie potvrdilo početné zavlečenie vírusu z Čadu do Sudánu.

WHO uviedla, že v Sudáne našla ďalších 11 prípadov detskej obrny vyvolaných vakcínami a vírus bol identifikovaný aj vo vzorkách životného prostredia. Neohlásených prípadov je zvyčajne oveľa viac u každého potvrdeného pacienta s obrnou. Veľmi infekčné ochorenie sa môže rýchlo šíriť v kontaminovanej vode a najčastejšie postihuje deti do 5 rokov. V ojedinelých prípadoch môže živý vírus obrny v perorálnej vakcíne mutovať do formy schopnej vyvolať nové ohniská. Viac ako tucet afrických krajín v súčasnosti bojuje proti prepuknutiu detskej obrny spôsobenej vírusom, vrátane Angoly, Konga, Nigérie a Zambie. V máji oznámili, že v 38 krajinách, predovšetkým v Afrike, bolo kvôli pandémii koronavírusu pozastavených 46 kampaní na očkovanie detí proti detskej obrne. Zdravotníci mali pôvodne v úmysle vyhladiť detskú obrnu do roku 2000, termín sa opakovane posúval a nestihol sa splniť. Divoká obrna zostáva endemická v Afganistane a Pakistane; obe krajiny tiež bojujú proti ohniskám detskej obrny.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář