JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

JP Sears – Nová data CDC o úmrtnosti na COVID-19 (VIDEO, CZ Titulky)

JP Sears humorně uvádí nová data CDC, která říkají, že úmrtnost na covid-19 je mnohem nižší než na chřipku.

Přepis:

JP: Takže si mám nasadit roušku, když jdu odtud k pódiu, a pak si ji sundat?

Asistent: Ano.

JP: Dobře…

JP: Ahoj. Mám štěstí, že jsem se zde dostal naživu. Máme aktualizovaná čísla o úmrtnosti nakažených covidem-19 přímo od CDC. Virové počasí venku nikdy nebylo smrtelnější. Ale než se dostaneme k běžně plánovaným zprávám o plandemii, rád bych vám připomenul, že biliony lidí zemřely. Říkám vám to, abyste byli ve strachu, a tudíž bude mnohem snazší vás zmanipulovat, abyste uvěřili všemu, co od teď řeknu. Už se všichni bojí? Dobře.

Než se dostaneme k aktualizovaným číslům o úmrtnosti na covid-19, jen abych vám dal výchozí bod, podívejte se na chřipku. Ta má úmrtnost 0,1 %. To říká WHO, vaše nejdůvěryhodnější zdravotní poradce Anthony Fauci, a New England Journal of Medicine.

A teď aktualizovaná čísla o úmrtnosti na covid-19 právě publikovaná Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Pro lidi ve věku 0-19 let je úmrtnost 0,00003 %. Pro lidi ve věku 20-49 let to je 0,0002 %. Pro lidi ve věku 50-69 let to je 0,005 %. A pro lidi ve věku nad 70 let to je 0,054 %.

Teď je znovu srovnáme s chřipkou, která má úmrtnost 0,1 %. Když vidíme srovnání úmrtnosti na covid-19 a na chřipku, která je vyšší? Já nevím. Věda to ještě nepotvrdila.

Pokud náhodou myslíte sami za sebe, uvědomili byste si, že současný počet mrtvých na covid-19 je mnohokrát menší než původní odhady, které byly použity k opodstatnění karantény. Ale když se podíváte na čísla… nijak je nepočítejme, protože se nám blíží volby. Jaké je řešení pro tuto drasticky nízkou úmrtnost? Delší karantény. Oslavování roušek. Pleny pro dospělé. A intenzivnější praktiky udržování rozestupů.

Budeme matkám odebírat jejich nenarozený plod a umístíme ho do ochranného akvária. Zjišťujeme, že je příliš nebezpečné, aby byli v blízkosti sebe. Je to pro jejich ochranu.

Asistent: To ještě neděláme…

JP: Aha, to ještě neděláme? No… pokud nám dáte trochu moci, pokusíme se získat víc, ale uděláme to po malých krůčcích, takže si toho snad nevšimnete. Závěrem… Robert F. Kennedy Jr. nadnáší otázku: „Mizí pandemie tehdy, když na ni přestanou lidé umírat? Nebo když není ve finančním zájmu médií děsit a zahanbovat veřejnost?” To je skvělá otázka, moc rádi budeme cenzurovat jakoukoliv snahu na ni odpovídat… pro vaši ochranu. To je vše, lidi. Nenechte si ujít budoucí zprávy. A pamatujte, buďte vyděšení a skrývejte svoji identitu. Mějte se.

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/

Odeslat komentář