Padouch George Soros, jeho loutka komisařka Jourová a statečný boj premiérů Orbána a Morawieckého za národní suverenitu. Velký restart se zadrhává

EU: Maďarsko a Polsko vetovaly rozpočet a tzv. fond “pomoci” Evropské Unie. Hodily tak vidle do zločinu organizovaného mj. Georgem Sorosem. Do bezprecedentního zadlužení členských zemí, zejména pak zemí na východ od Aše. Do ekonomické likvidace příštích generací.

A k tomu všemu se ozval George Soros – jeden z urychlovačů současného stavu. Likvidátor národních ekonomik se specializací tunelář-spekulant, organizátor barevných revolucí, ničitel národních kultur, táta chaosu a symbol korupce.

Brusel se prý nemá nechat Varšavou a Budapeští vydírat. Prostě se to zařídí tak, aby Maďarsko a Polsko dostávaly peníze z EU podmíněně. Splní nadiktované podmínky a pak se jim něco přerozdělí. Sorose nikdy nezajímala lidská svoboda, důstojnost a prosperita.


Soros je obyčejný padouch, pro něhož účel světí prostředky. Jeho zločiny prakticky poznamenaly všechny kontinenty a on sám patří před mezinárodní tribunál.


I u nás platí, že uznání může mít pouze vláda, která zastaví Sorosovy aktivity v ČR a přestane podporovat údy jeho chobotnice.

Autor: Stanislav Novotný

Zdroj: https://www.czechfreepress.cz

Napsat komentář